Lancia

Regisztráció dátuma: 2021. december 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. december 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Eucerin Aquaphor Lip Repair

Eucerin Aquaphor Lip Repair
2022. január 24.

Még a tél elején vettem, mert kellett egy professzionálisabb ajakápoló. Az összetevői nem rosszak, a hatása egész jó, de nem mondhatom rá azt, hogy ennél maradok. Könnyen kenhető, véd is, ápol is, de ha egy fél napot kint vagy a hidegben, akkor újrakenegetve is kevés. Van, aki szereti, ha édeskés máz van a száján, engem zavar, ha íze van az ajakápolónak :( Határozottan hatékonyabb, mint egy középkategóriás ajakápoló, és nem bántam meg, hogy megvettem, de még mindig keresem az igazit.

Update: El kell vennem 2 csillagot az íze miatt. 4-5 hete bontottam, de mostanra az eleinte édeskés íz sokkal inkább keserű, mint édes. A csomagolása szerint felbontástól számítva 12 hónapig megőrzi a minőségét, de olyan, mintha megromlott volna - abszolút normál tárolás és használat mellett.

La Roche-Posay Lipikar Szappan

La Roche-Posay Lipikar Szappan
2022. január 17.

A barátságos összetevői miatt azt gondoltam annak idején - amikor először próbáltam-, hogy egy semmilyen illatú, semmilyen habzású darab lesz, amit majd esetleg azért használok, mert a bőrömnek ugyan jó, de nekem nem annyira. Nem így lett: nagyon szeretem használni, a habzása kellemes, az illata pont annyi, és olyan, amit egy szappantól elvárok, és megfelelően tisztít. Az, hogy szárít valamennyire, tiszta sor, de eddig minden más jobban szárította a bőröm, vagy olyasmikkel volt tele, amiket már rég be kellett volna tiltani. Abszolút kedvenc szappan :)

PomPom Harmatcsepp Bőrmegújító Arcszérum

PomPom Harmatcsepp Bőrmegújító Arcszérum
2022. január 17.

A téli időszakra mindig beszerzem, mert ilyenkor igényli a bőröm a több törődést, és ettől a kis olajtól meg is kapja. Heti 2-3 alkalommal fél szippantásnyi mennyiséget teszek a hidratáló krémembe, és úgy viszem fel, így maradéktalanul beszívódik. Az illata erőteljes, de szerintem kellemes. Akinek érzékeny a bőre és/vagy a szeme, az hagyja ki a szem környékét, mert ha belemegy, hajlamos irritálni.