Langel

Regisztráció dátuma: 2013. március 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. március 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Kiehl's Cilantro & Orange Extract Pollutant Defending Masque

Kiehl's Cilantro & Orange Extract Pollutant Defending Masque
2020. január 15.

Nekem nemrég mondta a boltban az eladó, hogy megszűnik a termék, nem gyártják már, csak a maradékot lehet megvenni.
FYI aki használta vagy szeretné, hogy már nem valószínű hogy bárhol lehet majd kapni később. Bolti készlet ha elfogy akkor kaputto sajnos.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2019. augusztus 11.

Nagyon érzékeny a bőröm, a legtöbb kímélő lemosótól is irritált lett, ez viszont tökéletes bevált, nem is váltanék semmi másra.
Sminket is szépen megbontja, de nem gondolom hogy ez az amivel le kéne szedni az egészet, de a lightosabbakkal simán elbánik.
Utána nekem kellemes tapintású lesz az arcom nem szárít.

Kiehl's Rosa Artica Eye

Kiehl's Rosa Artica Eye
2019. május 5.

Minta alapján vettem meg a teljes kiszerelést, és hát én eléggé csalódtam benne. Majdnem az egész tégellyel elfogyott már. Kentem kicsit is sokat is, ahogy éppen adta, használtam nyáron, ősszel, télen.
Nem veszek észre semmilyen változást sajnos, sőt igaziból fáj a bőröm tőle a szemkörnyékén, és ilyen fura érzése lesz a bőrömnek, akkor is amikor pislogok, sminkelni pedig borzalom rá, mert mintha ragasztaná össze a vékony bőrt és a ráncokat. Igaziból olyan érzés hozzányúlni hogy nem szépen puhán siklik az ujjam, hanem mintha kicsit ragadna és így húzza a bőrt. Hidratálást egyáltalán nem érzek, leginkább ha hozzányúlok a szemkörnyékemhez kellemetlen érzés, ahogy súrlódik a bőr. Korábban is éreztem, de használtam más terméket is, és azt gondoltam az a probléma, akkor jöttem rá, hogy ez a ludas, mikor egy ideje nem használom és most újra felkentem. Kiehl's Midnight Recovery Eye - ő bőven kellemesebb felrakva, de ezek után nem hiszem hogy beruházok még egy másik szemkörnyékápolóra a márkától, mivel a minta alapján ez is jó volt az elején.

1 ÖSSZETEVŐ

Simmondsia Chinensis (Jojoba) Leaf Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott