Lánghajú

Regisztráció dátuma: 2014. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Anti-Age Global Sejtregeneráló Szérum

Yves Rocher Anti-Age Global Sejtregeneráló Szérum
2019. december 7.

Lehet, hogy szerencsétlen és véletlen egybeesés, de amikor 2. alkalommal szedem elő ezt a szérumot és elkezdem használni, tele leszek ragyákkal.Ajándékba kaptam egy szuper akcióban, imádom az állagát és az illatát, de a bőröm nem biztos, hogy szereti.Aztán lehet, hogy teljesen vétlen, de más magyarázatot a ragya ügyre nem tudok kitalálni.

Nivea Fresh Natural Deo Spray

Nivea Fresh Natural Deo Spray
2019. június 26.

Nálam kiütéseket okozott.Pár nap használat után elkezdett égni a hónaljam, aztán bevörösödött. Eddig a Nivea számomra bombabiztos márka volt, de ezzel, meg a fresh flower párjával nagyot csalódtam a márkában.Sose voltam még dezodorra allergiás.Nem tudom mi a frászt raktak bele ezekbe az újakba, de nagyon gáz..
A többi véleményt elolvasva nem én vagyok az egyetlen, aki pórul járt vele.

Nivea Fresh Flower Deo Spray

Nivea Fresh Flower Deo Spray
2019. június 26.

Megvettem háromféle Nivea dezodort úgy, hogy nem próbáltam ki a boltban. Ennek a fresh flower deonak kellemetlenül édes szaga van, de azért el akartam használni.Aztán olyan történt, mint még soha.A hónaljam szinte égett, mikor befújtam vele, és egy idő után
fájdalmas vörös csíkok jelentek meg.Semmi más új kozmetikai terméket nem használtam,ami okozhatta volna, csak ezt és a világoskék Nivea Fresh dezodort és nem különösebben érzékeny a bőröm. Most megyek majd vele bőrgyógyászhoz.