Lanie

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Lush Fairly Traded Honey Sampon

Lush Fairly Traded Honey Sampon
2019. július 13.

Mintát kaptam belőle, azt szívesen elhasználtam de nem az a típus ami megvett első használatra. Egyszer ki fogom próbálni nagyobb verzióban, de első használatra egy átlagos sampon volt szuper illattal.

Lush Dirty Parfüm

Lush Dirty Parfüm
2019. július 13.

Így képzelem el a friss letisztult természetes"bőr" illatot, főleg amikor eggyé válik az emberrel jó pár óra után. Arra vágyom, hogy mindig ilyen illatot ontsak magamból, annyira hozzám való, hogy legszívesebben mindig ezt árasztanám a pórusaimból. Először erős, friss, fodormentától csordult, majd ahogy tisztul a jegy, egyre inkább a tárkonyé, a kakukkfűé a főszerep, ott van az a csodálatos visszafogott fás illat ami egyáltalán nem "fű" szerű, hiszen a szantálfa és a levendula megpuhítja, érzelmes és értékes teljességgel uniszex illatot adva. Édesapám szerint férfias illat és én mint határozott, saját magát ismerő nő, aki kevésbé van oda a cukormázas illatok iránt, bátran és fejet felszegve hordom nap mint nap ezt a félig maszkulin csodát.

Lush Elbow Grease Hidratálótömb

Lush Elbow Grease Hidratálótömb
2019. június 2.

Mindenképpen leszögezem, hogy ne indulás előtt használjátok vagy gyors öltözködés előtt mert egy rettenet zsíros hidratálóról van szó ami egy erős olajos illatos réteget hagy a bőrön. A bal karomon fekete kígyók tekeregnek egy rózsamezőn a vállamtól a csuklómig. Bár nem színes tetoválásról van szó, a fekete nagyon igényli a törődést és a frissítést különben szürkés hatása van. Ez a termék szuperül megoldja, friss fekete, erős illatú, éjszaka felkelve is érzem magamon.

Update: most már az ujjaimig tekeregnek azok a kígyók rózsákkal karöltve szóval igyekeztem tovább fejleszteni a krém tárolását. Én sosem raknék hűtőbe olyat ami a testemre kerül, egyszerűen nem bírom a hideget, ha meg megvárom hogy melegedjen ugyanott tartok mintha kint hagynám. Tehát meleg időben mivel teljesen megolvad, egyszerűen a csomagolásából egy négyzet alakú Lush fém tobozba kiszedtem az egészet és megvárom amíg szépen lassan az olajoknak hála elterül a dobozban :) Így pont ugyanúgy fog működni mint egy tégelyes hidratáló és ha elfogy kitakarítom a dobozt és újra használhatom másra.