Lanie

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 7 vétel
Megnézem

Lush Nana Tusfürdő

Lush Nana Tusfürdő
2021. szeptember 24.

Meleg vaníliasodó az édes desszerten. Jelenleg nekem is ő a kedvenc tusfürdőm, rettenetesen remélem hogy még láthatjuk a polcokon mert nagy bánatomra csak kis méretben vettem meg ezt a csodát.

Lush Roasting Chestnuts On An Open Fire

Lush Roasting Chestnuts On An Open Fire
2021. szeptember 24.

Lush tusiktól megszokott hogy szárít? :O Ó hát nekem az az igazi extra vékony hófehér bőröm van ami mindig egy kicsit száraz de soha nem volt problémám még ezzel. Ahogy azt is megcáfolom hogy általános hogy mindenhova kerül belőle a fürdőben. Sűrű állaga van, kevés kell belőle és nem fog mindenhova csöpögni. Az illata maga az ősz, tele van mélységgel, ugyanakkor van benne valami édes játékosság is. Nagyon szeretem.

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%
2020. december 27.

Nem kifejezetten akarok kötözködni, de a miteszerek ellen nem elsősorban tejsavat kellene használni (azt már meg sem említettem, hogy az általad írt LRP termékben pl szalicilsav van nem pedig tejsav, a kettőnek pedig viszonylag eltérő hatása van hiszen az egyik BHA a másik meg AHA sav). Nekem személy szerint ennél erősebb hámlasztásra van szükségem a durván hámló száraz bőrömre, de nem hiszem, hogy okos döntés lett volna egyből bumm bele módon a legerősebbet használni, a fokozatosság elve alapján. Egyenletesebb, puhább lesz a bőröm a használata után, a tejsav remek hidratáló, ezért télre nagyon ajánlom mint kíméletes hámlasztót.