Lanie

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%
2020. december 27.

Nem kifejezetten akarok kötözködni, de a miteszerek ellen nem elsősorban tejsavat kellene használni (azt már meg sem említettem, hogy az általad írt LRP termékben pl szalicilsav van nem pedig tejsav, a kettőnek pedig viszonylag eltérő hatása van hiszen az egyik BHA a másik meg AHA sav). Nekem személy szerint ennél erősebb hámlasztásra van szükségem a durván hámló száraz bőrömre, de nem hiszem, hogy okos döntés lett volna egyből bumm bele módon a legerősebbet használni, a fokozatosság elve alapján. Egyenletesebb, puhább lesz a bőröm a használata után, a tejsav remek hidratáló, ezért télre nagyon ajánlom mint kíméletes hámlasztót.

Lush Space Girl Testpermet

Lush Space Girl Testpermet
2020. december 26.

Fantasztikus egzotikus gyümölcs illat, mintha egy kád 100%-os gyümölcslében fürödne az ember. Tartós és jókedvet adó vagy azt fentartó illat :)

Lush Orange Testradír

Lush Orange Testradír
2020. december 26.

Négy csillag mert az illat rajtam semmilyen módon nem marad meg fürdés után (oké oké ez nem parfüm de majdnem minden más fürdőtermék körbeleng hosszú időn keresztül), A radírozó hatása az én szinte átlátszó módon extra fehér bőrömnek abszolút nem sok, de az is tény, hogy nem szoktam durván dözsölni hanem óvatosan masszírozok. Nem bántam meg a vételt, időszakosan nagyon kellemes a használata.