Lapetite01

Regisztráció dátuma: 2016. április 11.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. április 11.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

L’Oréal Paris Very Different Unlimited Vízálló Szempillaspirál

L’Oréal Paris Very Different Unlimited Vízálló Szempillaspirál
2019. május 16.

BORZASZTÓ!!! Tapaszt, ragaszt, csomós... förtelmes! Egyáltalán nem csinál dús, íves szempillákat, napközben ráadásul pereg.
Kuponnal vettem, ez valamelyest nyugtat.
Nulla csillagot érdemel!

Chanel Rouge Allure Rúzs

Chanel Rouge Allure Rúzs
2017. május 13.

Nagyon-nagyon elégedett vagyok ezzel a rúzzsal! A Séduisante (csábító) árnyalat van meg, és valami mesés! Rózsaszín, nem hivalkodó, inkább elegáns szín.
Nagyon kellemes, tartós, nem szárít, nem kopik, tényleg fantasztikus!
A csomagolás pedig tényleg a luxus érzetét nyújtja! Chanel, je t'aime!

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre
2017. május 7.

El sem akarom hinni, hogy létezik olyan micellas víz a Biodermán kívül, ami mindent, de tényleg mindent képes kíméletesen leszedni!
A La Roche Posay egyik vizével próbálkoztam még anno a Biodermán kívül, de azt végül kínomban használtam el, ha már egyszer megvettem. A Mixa-t a szerkesztői kedvencek ajánlására vettem meg, illetve az ára volt még az, ami miatt gondoltam, hogy egy próbát megér.
Nem csalódtam! Igaz, a micellás vizeket én mindig csak utolsó lépésként használom az arcom áttörlésére, hogy lássam maradt-e még valahol egy kis smink. Leginkább a vízálló szempilla spirállal küzdöttem eddig.
Ez a víz nagyon gyengéd: nem csíp, nem szárít, nem ragad! Kell ennél több?
Úgy néz ki, hogy a Biodermától ezek után az ára miatt kénytelen leszek megválni. Éljen a Mixa!!! Próbáljátok ki, nem fogtok csalódni!