lapetitenoirrobe

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Lancome Le 8 Hypnôse Mascara Szempillaspirál

Lancome Le 8 Hypnôse Mascara Szempillaspirál
2022. július 26.

Eddig az összes Lancome szempillaspirálra azt mondtam , hogy megéri az árát , mert minőségi és azt adta , amit ígért . Megláttam , hogy megjelent az új hypnose spirál , gondoltam na ez lesz a csúcs (az ára is az 😒)
Most a 2. hete próbálgatom már , szóval azt gondoltam időt azt adtam neki . De nincs tovább türelmem reggelente bajlódni vele . Konkrétan egy lepkepuki réteget tudtam vele felkeni többszöri átmenetel után is .
Semmi extra , sőt azt mondanám , hogy ez vicc ennyi pénzért , és egy ekkora márkától . A fő problémája , hogy nagyon száraz a festéke , ezáltal nem tud jól megtapadni a pillákon, és napvégére pedig morzsolódik.
Egy pozitív dolgot azért megemlítenék, tényleg lejön kevés micellás vízzel , de akár langyos vízzel is .
Igaz a semmit könnyű lemosni . :-(
Lancome Sorry , de nekem ez nagyon gyenge

Chanel Coco Mademoiselle Intense

Chanel Coco Mademoiselle Intense
2022. január 9.

Minden tiszteletem az Anyukájának, de sose tudtam elviselni magamon , mert sajnos rajtam a férfias arcát mutatta egy idő után. Másokon mindig csodáltam milyen szuper nőies tud lenni.
Ez az intense verzió viszont nálam teli találat , mert érzem az anyai ágat , de az édesebb vonalat is , ami hiányzott igazán . A kezdeti hangok élesek, frissítőek a szicíliai narancsnak és a bergamottnak köszönhetően . A középső szakasz már kezd buja ölelő lenni , picit el is csendesedik az illat , de a jázmint abszolút kiérzem , amit imádok minden parfümben. És az egész illat alapja a pacsuli szuperül vegyül a vaníliával és tonkababbal és a többiekkel , amiket én már nem érzek ki 😃
Számomra ez egy mélyebb, nagyon elegáns illat. Szillázsa kiemelkedő rajtam , és tartósnak is tartós , maximum este frissíteném fel.
Négy évszakos illatnak mondanám , mondjuk rajtam nyáron ércesebb arcát mutatja (egyszer el is adtam ezért .. én barom 😃!) úgy érzem most , hogy most már mindig lesz helye a gyűjteményemben.

Guerlain Mon Guerlain EDP Intense

Guerlain Mon Guerlain EDP Intense
2021. június 7.

Update:
Töretlen szerelem azóta is ! Kedvenc őszi, téli parfümöm , még így a borúsabb tavaszi napokon is Őt veszem elő , mert azt érzem , hogy körbe ölel egésznap! Annyi parfümön vagyok túl … hozzá foghatót nem találtam! Ha valaki nem egy tucat vaníliás parfümre vágyik , hanem valami eredetiséget is szeretne , akkor ajánlom !

Igazi Guerlain rajongó vagyok , ezért megpróbálok elfogultság nélkül véleményt alkotni .
Tavaly ősszel , mint a messiást, úgy vártam , hogy érkezzen meg a magyar üzletekbe, szerintem az első vásárlók között lehettem 😃
Nem éreztem első alkalommal, hogy felülmúlták a sima Mon-t, szinte már csalódott voltam , hogy erre vártam ennyit ?! Mi ez az össze-visszaság?!
Az a harmónia , letisztultság , ami az eredeti Mon-nál varázslat , az ebben nincs meg. Egy fűszeres kavalkád, amit kiérzek belőle , és nem nyugszik meg , nem csillapodik. DE , pont ezért annyira szeretnivaló, mert nem hagy nyugodni, felkelti a figyelmet . Körülöttem levők ,egytől egyig dicsérték , hogy ilyen különleges női parfümillatot már rég éreztek. A fragrantica-n első helyezetként végzett . Megérdemli, az általam említett tomboló fűszerességével együtt 😃
Egyelőre a Mon sorozatból az anyuka, áll a dobogón, ami a testápolójával együtt verhetetlen .
Mon exclusif pedig üzletekben nem kapható (de miért ?!) pedig szívesen kipróbálnám . Valaki rendelt megbízható oldalról ?

Tartóssága, hatósugara , mint minden Guerlain parfüm 5* de ezt már írni se kell