Lapo

19650 pont

Regisztráció dátuma: 2016. február 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

19650 pont

Regisztráció dátuma: 2016. február 29.
Bőrtípus: -

Megnézem

Cartier Pasha de Cartier Edition Noire Sport EDT

Cartier Pasha de Cartier Edition Noire Sport EDT
2021. június 6.

Maximálisan egyetértek az előző véleménnyel.. végtelenül kifinomult illatvilág, na de mégiscsak egy Cartier..
Noir-nak nem annyira noir, én a piros színt sem értem, de tény, hogy van egy kellemes, támogató mélysége a sok citrusos és vizes akkord mellett.. nem karcol, nem fröccsen a sok citrus.. nem azt érezni, hogy magára önt az ember egy frissen facsart citromlevet, mégis.. puha és sima mivolta ellenére baromi frissítő érzést ad..
Egy végtelenül ismeretlen, ellenben nagyon igényes nyári illat, egyetlen szükséglettel: túl kell fújni.. úgy viszont nem lesz hiányérzete az embernek semmilyen szempontból.

Marbert Homme EDT Spray

Marbert Homme EDT Spray
2021. május 29.

A Man, Man Classic és a Too után nem hagyhattam ki mert nagyon tetszettek.. de ebben az esetben nem maradéktalan az öröm.. ezt az illatot tartom közülük a leginkább öregurasnak.. ahogy magamra fújom, szinte érzem a derekam sajogását és mintha a telefonom kijelzőjére is többet kellene zoomolni..
Azt hiszem ez az a határ (számomra) amit már nem lehet a klasszikus illatvilág szeretetével sem kompenzálni.. mindazonáltal egy baromi igényes fás-aromás, hétköznap is hordható elegáns illat, de szigorúan 50 év fölött.. Mindentől függetlenül örvendetes, hogy be lehet még ezeket szerezni (bár egyre kevesebb helyen), mert mégiscsak hülyén "állna" majd rajtam a Bad Boy, Toy Boy és társaik egy idő után..

Gianfranco Ferre Gieffeffe Bianco Assoluto EDT

Gianfranco Ferre Gieffeffe Bianco Assoluto EDT
2021. május 29.

Zavarba ejtő.. nagyjából minden tekintetben.. figyelembe véve árát és azt amit ad, felvetődik a kérdés, hogy szükséges-e többet költeni parfümre.. de ne szaladjuk ennyire előre.
Próbáltam anno a sima Gieffeffe-t.. egyrészt inkább női illatnak éreztem, másrészt picit ideje múltnak.. még úgy is, hogy imádom a régebbi illatvilágokat.
Kíváncsi voltam erre a változatra, bár elég kevés véleményt találni róla.. már próbálva, szerintem nagyon méltatlanul.
Végtelenül simulékony, maximálisan unisex illatként virágos, friss, puha, érdekes módon mégis melengető, tavasztól őszig hordható nagyon igényes illatvilág. A sok összetevő ellenére semmi kivetnivaló, karc, oda nem illő akkord nincs benne. Baromi szerethető, egyszerűen egy kellemes illatnak gondolom, nagyjából bárki részére 30 év fölött. Hétköznapokra is úgy ad egy senki számára nem bántó, a legkevésbé hivalkodó, de kellemes és igényes aurát, mint egy elegánsabb eseményen.. nagyon sokoldalúnak gondolom.
Óriási meglepetés számomra, egy fricska a 20+ ezer Ft-os parfümökre nézve.

2 MÁRKA