Lapo

Regisztráció dátuma: 2016. február 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. február 29.
Bőrtípus: -

Megnézem

Ard Al Zaafaran Lord EDP

Ard Al Zaafaran Lord EDP
2022. május 1.

Hűvösebb időkre való, véleményem szerint totálisan unisex, egy picivel inkább a keleties illatvilághoz húzó de európai ízléssel is hordható egész összetett illat.
Tetszik benne, hogy egyenlő arányban fás/szantálos, füstös, édeskés alappal, finoman adagolt fűszerrel picit pikánssá téve. Meleg, puha, kerek-egész illat, egyik összetevő sem lóg ki belőle. Tartós és pont kellemes szilázzsal bír, az árát bőven megéri, azoknak akik egy kis különlegességre vágynak, nagyon kedvező árban.

Aubusson Private Collection Liquid Amber EDT

Aubusson Private Collection Liquid Amber EDT
2022. február 26.

Több illatra is emlékeztet (pl. Spicebomb Extreme, PDM Layton..), azonban a klóntól mégis messze van.. egész lineáris, viszont nagyon jól eltalálták az alapillatot, így nincs ez ügyben hiányérzetem.. puha, melengető, kerek-egész illat (talán az összetevők baromi jól eltalált mértéke az egyik legnagyobb erénye), némi finom, nem szúrós fűszerezéssel.. tartós és totálisan unisex.. édes, de nem cukorszirup, ennek ellenére akik nem szeretik az édesebb illatokat, azoknak nem feltétlenül ajánlanám. Egy újabb kellemes meglepetés, minden tekintetben! Kiváló, "jóárasított", igényes őszi/téli illat, amivel nehezen tud mellélőni az ember.

Azzaro Wild Mint EDT

Azzaro Wild Mint EDT
2022. február 9.

Először is az jutott eszembe róla, hogy hihetetlen az "Azzaro" felirat az üvegen.. Egyértelműen meglepetés.. Nyilván a megnevezés ad némi támpontot, mégis, teljesen más, mint amit várna az ember vagy legalábbis amit én eddig megszoktam a márkától, mert bár voltak jó illataik, azért inkább a biztos középszerűség, mint sem az innovatív, de sok esetben ingoványos irány volt rájuk jellemző (legalábbis az utóbbi időben)..
Ez manapság már-már rétegillatnak számít, nem fog mindenkinek tetszeni, de aki szereti a gyümölcsös, kissé édes, ellenben frissítő/hűsítő mentával felütött vonalat annak nagyon be fog találni. Érezni, hogy itt "villantani" szerettek volna, van is benne unikális jellem, különbözik, amit én legtöbb esetben várok egy illattól.. mégis.. hiányzik az az egyébként nagyon pici plusz, amitől katarzis lenne ez az illat.. Egyedi, az tény, de van bennem egy érzés, hogy ezt jobban is ki lehetett volna dolgozni, amihez nem kellett volna jelentősen több erőfeszítés.. úgy lett volna az igazi.. így a katarzis elmaradt és (csak?) egy egyedi, egyébként nagyon klassz illat lett belőle. Az illat 4*, figyelembe véve a jelét, hogy legalább próbálkoznak.. 6*

2 MÁRKA