laqueerida

Regisztráció dátuma: 2017. május 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. május 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

ReEn Yungo The First Hair Cleansing Treatment Shampoo

ReEn Yungo The First Hair Cleansing Treatment Shampoo
2017. szeptember 14.

Jókat olvastam róla több helyen is, és amúgy is sampont kellett már váltanom, mert kezdett a fejbőröm viszketni és kisebesedni a régi samponomtól. Amikor megérkezett, elég bizarr volt a bíbor színe, és a rendkívül erős illata miatt, így napokig csak nézegettem a polcon, aztán végül kipróbáltam. Az első hajmosás után nagyon puha és fényes lett a hajam, az illata még napokig megmaradt. Lehet, hogy csak én vagyok ennyire érzékeny a szagokra, de konkrétan hányingerem lett hajmosáskor tőle. A második hajmosásnál már nem volt meg a hűűű-hatás, puhának puha volt, de közel sem úgy, mint legelőször... a fejviszketés csökkent, azóta sem lett jobb, vagy rosszabb, pedig nagyon bíztam benne. :( Néha még használtam utána, sok kihagyás után ismét produkálta azt, mint először, de én azt vártam, hogy mindig ilyen lesz majd... hát nem. Viszont rendeltem az iHerbről egy Desert Essence-es mangós sampont, azzal kombinálom, így meglehetősen puha a hajam, fényes, a viszketés is szinte megszűnt, és nagyon kitolta a hajmosást, kb 5-6 nap lett belőle a heti 3 helyett. Ezt a hatást külön-külön nem értem el egyikkel sem. Azért kap csak négy csillagot, mert keverve egészen jó.
Ugyanakkor szerintem egy kicsit átverés is, hogy nem kell mellé balzsam, mert igenis kell, vagy minimum valamilyen hajolaj. Viszont pozitívum, hogy amióta ezt a sampont használom, nem olyan a hajam, mint a seprű, valahogy rendezettebb. :)
Nagyon aggódtam, hogy a 250 ml kevés lesz, de sokáig elég szerintem, kevés kell belőle. Nem tudom, hogy újravenném-e, lehet hogy inkább kipróbálnék egy másik koreai, vagy ReEn sampont.