lara666

Regisztráció dátuma: 2016. június 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. június 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Dove Pure Care Dry Oil Makadámia Olajjal

Dove Pure Care Dry Oil Makadámia Olajjal
2016. június 15.

Tegnap vettem, vagy 20 percnyi hezitálás és olvasgatás után , hogy melyik olajat is válasszam...hát a doboza amiben van nagyon megfogott,szóval ez köszönhető a marketingjének is :D de lényegében egyenlőre nem bántam meg, akciós volt a dmben 21-200 ft. ,2900-ról.Derékig érő ,hosszú, dús ,vastagszálú és természetesen göndör hajam van ami eléggé szöszölődik :( Az illata nekem nagyon bejön első-körben, az állaga is nagyon szuper és az eredmény is tetszik, puhább lett kevésbé sprőd és kevésbé szöszös. Nyilván nem szalon szépség, de nem csalódtam benne. Valaki más írta itt, hogy a Balea 900 forintos terméke is ezt adja, én is gondolkodtam azon is, de az összetevőknél a dove viszi a prímet a szilikonon kívül több féle oil fel van sorolva, valami azért csak van abban a mondásban , hogy olcsó húsnak híg a leve...nem véletlenül drága ez a termék..5 ..azaz 5 csillag...ja és szerintem baromi sokáig elég lesz mert a tegnapi hatás ma is ugyanúgy tartja magát , szóval nem az a termék amivel folyton át kell kenegetnem a hajam hogy vmeddig szépnek látszódjon...na jó... befejeztem az áradozást :D sziasztok... ( ja vmiért nem enged csak 3 csillagot adni a kis mocsok rendszer..nem tom miért :D )