laracroft

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

By Kilian Forbidden Games

By Kilian Forbidden Games
2020. július 15.

UPDATE: Közben úgy megszerettem, hogy le is vettem az eladók közül, szépen marad csak nálam. :)

Nem jutok dűlőre vele...
Erős, édes barackillat, finom, virágosan púderes leszáradással. Ha csak ennyi lenne, imádnám. Még a barack kissé szintetikus mivoltát is meg tudnám bocsátani. Csakhogy! Van az elején valamiféle kesernyés, engem a hajlakk szagára emlékeztető mellékzönge (az én bőrömön legalábbis), ami kifejezetten zavar. A leszáradásra már eltűnik, sőt, a leszáradása egy mesés púderfelhő, csak emiatt a fránya kesernyés "mellékíz" miatt nem tudok kitartani mellette. Vagy mégis? Hetek óta gondolkodom rajta, hogy felrakom az eladók közé, most, hogy felraktam, azon gondolkodom, hogy inkább mégis megtartanám....ki érti ezt?!
Ó, és majdnem lehagytam, hogy rajtam kifejezetten erős, már-már fullasztó hatósugárral bír, és a tartóssággal sincs gondom, reggel felfújom, este még érzem.

Givenchy Irrésistible Givenchy

Givenchy Irrésistible Givenchy
2020. július 10.

Véletlen szerelem.
Illatmintát kaptam belőle, de a jegyek alapján nem sok jóra számítottam, elég unott arccal fújkodtam magamra - aztán jött a meglepetés.
Rajtam ugyanis egy kifejezetten púderes, de közben friss, finom, nőies illat, egy kis rózsával megfűszerezve. Tökéletes arányokkal van megalkotva, én ilyen finom rózsa interpretációval a Delinák óta nem találkoztam, csak itt sokkal gyengédebb a rózsa. Nem főszereplő, hanem csupán háttérként szolgál a többi illatjegy számára. Rajtam teljesen harmonikus, bőrbe simuló, kellemesen édeskés púderesség. Nagyon nőies, nagyon elegáns, szerintem is megállja a helyét a "francia sikk" kifejezés.
Látom sokaknak van gondja a tartóssággal, hát, akkor ez mindenképp, mindenkinél kötelezővé teszi a bőrpróbát, mert rólam lerobbanthatatlan. Egész nap érezhető, kellemes, közepes hatósugárral.

Declaré Night Essential Serum

Declaré Night Essential Serum
2020. július 9.

Véletlenül került hozzám először a márka egy kicsi ampullája. Mivel már annak is annyira meggyőző volt a hatása, ráadásul a krémekből is raknak ki tesztert, és azok állaga is nagyon szimpatikus volt - így aztán gondoltam kipróbálok tőlük valamit. Leírás alapján végül ezt a szérumot választottam. És milyen jól tettem! Úgy adok öt csillagot neki, hogy:
1: ha lehetne, hat csillagot adnék
2: túl vagyok már a legtöbb hype-olt márkán: az Estée Lauder szérumaitól indulva, majd kozmetikus általi Image programok, és bőrgyógyásznál százezrekért vásárolt ZO Skin.......
Szóval van összehasonlítási alapom.
A bőröm elég vegyes és szeszélyes, alapjáraton tág pórusú és könnyen zsírosodik, de közben hidratálni is kell, mert könnyen kiszárad. Ez már így önmagában nem egyszerű, ráadásul 30 felé már az első ráncok is bújnának elő.
A szérum pipettával nagyon könnyen és gyorsan (elronthatatlanul) adagolható, kicsit vizes jellegű, de felkenve már attól féltem, hogy túl nehéz, zsíros lesz - félelmem alaptalan volt, ugyanis a bőröm fél perc alatt beszippantotta az egészet. A pórusaimat szinte azonnal összehúzta, szebb bőrképet adott, ami megmaradt reggelre is. Eszméletlen jól hidratál, puha, feltöltött bőrrel ébredek. Ilyen hatást nálam még a sokkal drágább krémek sem tudtak elérni. Konkrétan látszik a tükörben, és tapintható is a különbség.
Egy szó mint száz, nálam telitalálat.