laracroft

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Chloè Nomade Absolu EDP

Chloè Nomade Absolu EDP
2020. február 16.

Nekem is az YSL Libre volt az első gondolatom.
Zöldes, gyógynövényes, fás illat. Igaz, hogy van némi édes alap, de rajtam abszolút nem érvényesül, az egész túl maszkulin. Sajnos az ilyen típusú (és úgy általában az uniszex) illatok az én bőrömön egyáltalán nem működnek, ami másokon finom, friss és érdekes - az rajtam olcsó arcszesz-szag. Ráadásul brutál erős és lemoshatatlan.

Miss Dior Rose N'roses

Miss Dior Rose N'roses
2020. február 16.

Fragin és itt is rengetegen írjátok, hogy nyanyás szagú, retro, stb., de rajtam valahogy egyáltalán nem ezt az arcát mutatja. "emb1p3"-al kell egyetértenem, maximálisan. Valóban természetközeli. Lágy, szellős, friss, citrusos, rajtam még csak nem is rózsa, csak egy finom, elegáns, amolyan igazi Dioros púderes illat. Bőrközeli, abszolút nem erős vagy zavaró, közepes/gyenge tartóssággal. Emiatt a mínusz 1 csillag.
De most komolyan, már kétszer próbáltam, és most harmadjára is be kell ugranom a héten, annyira lehetetlennek érzem, hogy ugyanarról az illatról beszéljünk (bár az sem kizárt, hogy huszonéves korom ellenére, a lelkem egy darabkája az ötvenes évek lenyomata :-) ). Még a végén beszerzek belőle egy üveggel.

Dolce & Gabbana The Only One 2 EDP

Dolce & Gabbana The Only One 2 EDP
2020. február 14.

Sajnos ma csupa negatív tapasztalattal távoztam a szaglászós körutamról...
A Dolce Only One 2 rajtam egy faék egyszerűségű, de brutál erősségű savanykás édesség. Piros gyümölcsök, szeder - rajtam túl fanyar az illat gyümölcsössége, rózsa is van egy kicsi, de nem a friss, kellemes fajta, inkább csak tovább savanyítja az illatot, és mindennek megágyaz egy erős, édes, számomra inkább vaníliásnak érződő alap.
Hatósugár és tartósság is brutális, ez az én vesztem, mert ma sikerült 3 ilyen levakarhatatlan parfümHulk-ot felfújnom magamra, ráadásul egyik sem tetszik, ennek eredményeként a fejfájás és hányinger természetesen bezsebelve. :)