laracroft

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Pat McGrath Labs Skin Fetish: Sublime Perfection Concealer

Pat McGrath Labs Skin Fetish: Sublime Perfection Concealer
2022. június 30.

Kiemelkedően jó korrektor - szépen, egyenletesen fed, nem ül bele a ráncokba, tartós, és szép a végeredmény. Nem ordít a szemekről, hogy körbe lennének korrektorozva. Kicsit talán sötét árnyalatot választottam, pont a bőrszínemmel azonosat (mivel leginkább szem alá használom, így én szeretem, ha egy leheletnyivel világosabb), de 10 perc a napon, és ezt a problémát is orvosoltam. :) Eddigi legjobb korrektorom.

Dior Addict Hydrating Shine Lipstick

Dior Addict Hydrating Shine Lipstick
2022. június 23.

Ezúton szeretném magam a "Felelőtlen Vásárló" díjra jelölni, ugyanis ismeretlenül rendeltem belőle 4 árnyalatot. Nos, nem a színekkel van a gond, mindegyiket eltaláltam, egyet olyannyira, hogy elégedetlenségem ellenére megtartom (tökéletesen passzol a bőrszínemhez), HANEM a minőséggel.
Persze, jól néz ki, szép a tok, jó ötlet az utántöltő, de maga a rúzs állaga, minősége, pigmentáltsága nekem egy ezer forintos rúzsocska szintjén van. Vagy mint egy színezett ajakápoló. Fényes finish-ű, csúszkál, könnyen kopik, maszatolódik, komolyan nem akartam elhinni, hogy egy Essence/Catrice szintjén van. 6 órás tartósság? 6 perc, maximum!
Építhető fedésű, ami nálam pozitívum, csillám sincs mindegyik árnyalatban. Hidratáló hatása is véleményes, bár különösebben nem szárította ki az ajkaimat, de nem is éreztem hidratáló hatást.
Szóval mindezért ennyi pénzt elkérni szerintem csak a márkanév miatt mernek...én pedig nemsokára felrakom az eladók közé a négyből három árnyalatot....

Secret Rosewater Krémdezodor

Secret Rosewater Krémdezodor
2022. június 16.

Nagyon szeretem. Kellemes, nem tolakodó illata van, és bár nem tudom, hogy az izzadást mennyire gátolja (azt sose figyelem, mert nem vagyok egy extrém verejtékező típus), de szagsemlegesítő hatása az biztos, hogy van, mert még este is rendben van az ember, ha ezt használja. :)