Laracska

Regisztráció dátuma: 2012. február 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. február 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Berber Beauty Rózsás Algás Arcpakolás

Berber Beauty Rózsás Algás Arcpakolás
2014. szeptember 12.

Nagyon szuper pakolás, szép feszes és tiszta bőrt eredményez. Nekem az érzékeny bőrömre azonban sajnos sok, szárított kicsit, így nem szívesen használom tovább.

Dr. Hauschka Jojóba-Ziliz Öblítő

Dr. Hauschka Jojóba-Ziliz Öblítő
2012. szeptember 27.

Nem gondoltam volna, hogy ennyi különbség van bio balzsamok között. Ez a balzsam az eddigi legjobb amit használtam. Nagyon finom gyógynövényes illata van, olyan mint a márka alapozójának. Szép fényes, illatos, eszméletlenül puha és jó tartású haj a végeredmény. Nem tartozik szerintem a könnyen eloszlatható balzsamok közé, mert nem csúszik úgy, mint a szilikonosok. Így többet is kell valamivel használni belőle. Nem túl pénztárcabarát, 4000 Ft egy flakon. Viszont tényleg nagyon meggyőző a hatása és kellemes használni.

Biola Teafaolajos Tusfürdő és Sampon

Biola Teafaolajos Tusfürdő és Sampon
2012. szeptember 23.

Remek sampon. Másfél hónapja használom, ritkábban kell mosni a hajam, nem irritált a fejbőröm. Kíméletesen tisztít, de nagyon alaposan. Eddig az SLS tartalmú termékekkel sikerült csak maradéktalanul kiszedni olajat, házi pakolást a hajamból, de ezzel a samponnal simán megy. Az illata is kellemes, friss. Nagyon szeretem.