laregina

2065 pont

Regisztráció dátuma: 2020. február 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

2065 pont

Regisztráció dátuma: 2020. február 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték
2021. április 4.

10-2 : tegnap festettem a hajamat, biztam benne az itteni velemenyek alapjan de nagy csalodas volt...
1. Egyaltalan nem olyan mint a kepen levo 10-2, inkabb 10-1 vagy 9-hez hasonlitanam, bezsszoke szeru, a hajtovemnel elegge sotet. Sotetszoke az alapszinem, van olyan festek ami feherre vilagositja a hajamat, hat ez nem az. A szin nem rossz osszessegeben amit kaptam de ha vilagos szokere vagyik az ember akkor meglepo ha az eredmeny nem olyan...
2. Az allaga eleg tomeny, aminek az elonye az hogy nem folyik de a hatranya, hogy nehezen jott ki a tubusbol, festes kozben mindig razogatni kellett.
3. A szaga mint egy atlagos hajfesteknek, nem valami kellemes
4. Csipte a fejboromet es a halantekomnal ki is pirosodott a borom!
5. Az utoapolo rettenetes, egyaltalan nem apol es majdnem elestem a zuhanyzoban annyira csuszott minden, gondolom a sok szilikontol.
6. Jobban szaritotta a hajamat mint az atlagos hajfestekek, meg mindig szaraz pedig olaplexet is hasznaltam meg olajozom is folyamatosan.

Kérastase Blond Absolu Sérum Cicanuit

Kérastase Blond Absolu Sérum Cicanuit
2021. március 31.

Muszaj volt megvennem, mert nagy kerastase rajongo vagyok :)
Nemreg bovult a Blond Absolu termekcsalad tobb taggal is. Az illatuk ugyanaz. Igazabol eloszor nem tetszett az illata annyira, de valahogy a hajamon mas, jo hatast kelt. A Nutritive magic night serumot is hasznaltam, attol ez talan egy kicsivel taplalobb, tomenyebb allagu, de nagyon hasonloak.
Nekem tetszik, tokeletes a rohanos hetkoznapokra, amikor nincs idonk kulonbozo olajos pakolasokra.
Ez egyaltalan nem maceras, nem hagy nyomot a parnan sem. Reggelre szepen beszivodik a hajba, ez az extra apolas nagyon kell a szoke hajnak en ugy erzem. 2-4 pumpanyit hasznalok, sokaig kitart ez a mennyiseg.

Ziaja Selyem Proteinos és B5 Provitaminos Kézkrém

Ziaja Selyem Proteinos és B5 Provitaminos Kézkrém
2021. március 26.

Nekem tetszik az illata es az allaga is. Ar-ertek aranyban nagyon jo.
Atlagos hidratalasra tokeletes, de ez nem eleg a nagyon szaraz kezekre.