laregina

Regisztráció dátuma: 2020. február 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2020. február 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Jaina Face 100% Pure Hyaluronic Acid Serum

Jaina Face 100% Pure Hyaluronic Acid Serum
2020. május 31.

Legrosszabb termek amit valaha hasznaltam. Eloszor pattanasos lett tole az arcom ami egyebken nem jellemzo ram utana abbahagytam a hasznalatat. Kb fel evre ra elovettem ismet es ugyanaz jelentkezett par nap hasznalat utan. Egyebkent sem hinnem hogy sokat segitett a hidratalasban es igen darabokban hamlik le az arcomrol es be sem szivodik rendesen mar az elejen sem. Ha lehetne akkor minuszt adnek ennek a termeknek, kukaban landolt.

Foreo Luna 3

Foreo Luna 3
2020. május 6.

Mindenfelekeppen a nagyobb valtozatot szerettem volna megvenni, a masszazs miatt is.
Eloszor nem voltam elajulva mint a sok kommentelo de azt kell hogy mondjam hogy tenyleg jo!
Mar ket honapja hasznalom es szinte alig vannak pattanasaim, elotte neha voltak es sokaig megmaradtak. Ha van is akkor masnapra ettol kitisztul es 2-3 nap alatt mar a helye sem latszik, csoda! Mar ezert megerte. Az orromon levo miteszerekkel csodat nem muvel de lenyegesen tisztabb az arcom miota ezt hasznalom, a sminket teljes mertekben eltavolitja (1. Lepes a sminkleszedes es utana hasznalom ezt)
Nagyon tiszta erzetem van es puha az arcom hasznalat utan.
Reggel es este is hasznalom, 8ason, alapkent van beallitva es szerintem ez nem eros, 16 a max.
Az elejen hasznaltam 14-16 oson is amikor tobb pattanas volt az arcomon, es nagyon eros volt, ki is pattogott tole a borom, ugyhogy egy hetig nem is hasznaltam. Egyebkent a rozsaszin valtozata van meg, normal borre.
A masszazs funkciorol annyit hogy 4 fajta van de lehetne tobb is.. Tisztitas utan felrakom a szerumot meg az ejszakai kremet es azt masszirozom bele az arcomba a foreoval. Biztos hogy van hatasa hosszutavon.
Orulok hogy megvettem, mar nem tudnam kihagyni a napi arcapolasi rutinombol. 5 *

Mizon Hyaluronic Acid 100

Mizon Hyaluronic Acid 100
2020. május 6.

Konnyen felszivodik, az esti arcapolasi rutinom resze, arckrem elott viszem fel. Reggelre szep hidratalt lesz a borom, nem okozott irritaciot. Jo kis termek szerintem