lareina

Regisztráció dátuma: 2014. október 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. október 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

MakeUp Revolution Soph Eyeshadow Palette

MakeUp Revolution Soph Eyeshadow Palette
2019. április 16.

Kezdeném a negatívumokkal: a dobozból kivéve hihetetlenül gagyi a csomagolás, nem minden szemhéjalappal kompatibilis, a matt nude színek nem a legtartósabbak. Meglepődtem hogy sokan írták hogy ez egy kezdő paletta, én más véleményen vagyok. Nagyon nem mindegy hogy milyen ecsettel és hogyan viszi fel az ember! Én egyébként kifejezetten az extrább színek miatt vettem meg unalmas barnás színt találok minden palettában kb. A pozitívumok: sok szín egy helyen korrekt áron, tükör, zöld szeműként szinte minden színt fel tudok használni, utazáshoz is jó választás mert könnyen variálható. Vannak ennél jobb palettáim? Vannak. Ki fogom dobni? Természetesen nem, ha nem is minden nap de sűrűn a kezembe akad. Nem ígér többet,mint ami de ennek ellenére tényleg egy korrekt kis darab. Ha egy dolgot változtathatnék(a csomagoláson kívül-nem is tudom erre ki mondhatta rá az áment :D) akkor egy kicsit krémesebb textúráért hálás lennék.

Lovely Chocolate Bronzer

Lovely Chocolate Bronzer
2019. április 16.

Ahogy telik az idő valami mindig változik a smink rutinomban hol a trendek miatt hol az ízlésem miatt. Pár éve még agyba főbe nyomtam a Kim Kardashian kontúrt, kontúr,bronzer,pirositó, highlight. Mostanra a pirositó teljesen száműzve lett az arcomat sem kontúrozom a hajvonalamtól az orromon át a nyakamig mindenhol. Pici az arccsontra és a homlokra és kész. A szememre is használtam már gyors 10 perces reggeli sminkhez a mélyítővonalba. Bronzosítónak nekem túl matt viszont szépen visszaadja az arc árnyékait, én elégedett vagyok a színekkel legalábbis hozzám bőven passzolnak. Kb minden nap használva minimum egy évig elég (!) még az a darab is megvan amit akkor vettem amikor először kijött és chocolate lovers néven futott. Drogériás viszonylatban sokkal jobb(legalábbis nekem) mint a PS butter bronzer. A mark jacobsot nem tudja felülmúlni(szintén kb egy évszázadra elég viszont nagyon nem olcsó) de nekem megér 5 csillagot mert: filléres tétel, sokáig elég, nem kopik, nem foltos, nem narancssárga, szükség szerint építhető és tartós is

Bourjois 123 Perfect Bőrtökéletesítő Alapozó

Bourjois 123 Perfect Bőrtökéletesítő Alapozó
2019. április 15.

Nem szeretem a bourjois termékeket, de a nagy drogériás alapozó vadászat közben mégis a kosaramban landolt ugyanis a szín tökéletes! Picit sötétebb tónusom van de a legtöbb alapozó mégis elmegy vagy a sárga-narancssárga irányba vagy pedig túlzottan bronzos. Kicsit féltem, hogyan fog majd oxidálódni de szerencsére semmi ilyesmi nem történt. Plusz pont a pumpás adagoló is. A fedése megtévesztő mert nem a betonfedés tűnik fel először csak a 'szép bőr' effektus. Viszont eltünteti a karikákat kisebb elszíneződéseket. Építhető de nekem úgy nagyon mű hatása volt, szivaccsal szoktam eldolgozni de ecsettel is működik nem csíkoz.
Idáig egy olyan 3 csillagot mondanék rá, jó jó de láttunk már ilyet olcsóbban is. De itt jön az alapozó(számomra) legjobb tulajdonsága: a finise és a tartósság.
Lehet hogy én nem vettem észre hogy tulajdonképpen ez egy matt alapozó de igencsak meglepődtem amikor befejeztem az alapozást és el kellett gondolkozom hogy púdereztem-e már? A nyári melegben értelemszerűen nem teszteltem de eddig púder nélkül is megállja a helyét! Matt, de nem az a fajta ami kiszívja az arcból az életet is!
Tartósság : 8 óra munka után buliban teszteltem úgy, hogy az alapozást meghagytam és tökéletesen bírta.