laruci

Regisztráció dátuma: 2013. február 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. február 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Catrice Matt Pro Ink Folyékony Ajakrúzs

Catrice Matt Pro Ink Folyékony Ajakrúzs
2021. január 22.

Ma vettem belőle 5 szint (010,020, 040, 050, 080). Eddig "MAYBELLINE SUPERSTAY MATTE INK LIQUID LIPSTICK" próbáltam csak. Ahhoz képest ez egy álom. Nem húzódik, nem ragad, szépen terül, nem érzem száraznak. Várni kell, hogy úgymond megszáradjon. Nagyon szép a szine is. Árban is nagyon szuper.!! Nagyon tetszik a csomagolása is. Szerintem nagyon elegáns külsőre. Várom a további tesztelést.

Lactovit Lactourea Regeneráló Testápoló

Lactovit Lactourea Regeneráló Testápoló
2020. december 12.

Rossmannban ezt a testápolót "nyertem" a kuponnal. Nagyon jókat olvastam róla, igy izgatottan vártam. Nekem nagyon tetszik az illata. Férjem szerint büdi. Én oda vagyok érte! Hamar beszivódik. Féltem nem lesz e utána zsiros hatása. Egyáltalán nem. Megszerettem a krémet. Tetszik, hogy pumpás. Nem kell szenvedni vele, hogy hogy nyomjam ki mikor tiszta testápoló vagyok. Én ajánlom.

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2020. november 25.

Joy napok alkalmával én is vettem 1 db-ot. Gondoltam kipróbálom, mert olyan jókat irtok róla. Első nap nagyon szuper volt. Nem ragad, nem kopik, kellemes az illata, állaga. Második nap már nehezebben tudtam felkenni. Úgy éreztem, hogy szárit is most. Sajnálom, hogy a rossmannban alig van szin. Dm-ben nagyon sok féle kapható. Érdemes ott keresgélni.

update: eltelt 2-3 hét. Szinét azóta is imádom. Maga a termék csalódás lett. Mikor felkenem még krémes. Majd ahogy szárad húzódik, repedezett. Ha bekenem ajakápolóval se sokat segit. Borzasztó. Kellemetlen érzés a számon. Ha nem kenem be, akkor azt érzem ragad. Kár érte. Számomra nem lesz ujravevős. Sajnálom, mert iszonyú jó szinekben kapható :(