laruci

Regisztráció dátuma: 2013. február 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. február 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

OFF! Tropical Szúnyogriasztó Spray

OFF! Tropical Szúnyogriasztó Spray
2019. július 9.

Nagyon szuper. Kerti parti volt nálunk. Elkezdtek jönni a szúnyogok. Mindenki befujta magát. Nem ölte meg a bulit hangulatát. 1 szúnyog se jött vissza. Előző nap leteszteltem, hogy tuti működni fog e vagy vegyek gyorsan mást. Ajánlom másoknak is. Kellemes citromos illata van. Első tesztelésnél még a férjem meg is jegyezte milyen finom illataom van. Jöt nevettünk mikor elárultam neki, hogy ez a szunyi irtó.

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. május 21.

Minden jóindulatom benne van a 3 csillagban. Inkább 2 adtam volna. Szerintem vacak. Összeragasztja a pillákat. Szép hosszú lesz tőle, de ennyi. Én jobban szeretem, ha dús. Nekem nagyon nem vált be.

Foreo Luna Mini 2

Foreo Luna Mini 2
2019. április 12.

Nagyon sok pozitiv poszt, komment, video hatására ma én is megvettem. Nagyon féltem, hogy valóban olyan jó. Túl drága ahhoz, hogy "megunjam". Hát azt kell mondjam igy első használat után is, hogy szupeeeer. Nekem nagyon zsiros a bőröm. Sokszor alig lehet jól lemosnom a sminket is. Szerintem ennek hatására is van egy csomo pattanásom. Sajnos nagyon hajlamos vagyok a miteszerre is. Már most az első alkalomnál is érezhető a javulás. Nagyon puah és sima a bőröm is. Utoljára akkor volt ilyen mikor arcradiroztam. Azok olyan hamar elfogynak és nem is lehet minden nap használni. Mindig vártam mikor lehet ujra, mert akkor olyan volt a bőröm mint a baba popoja :) Én nem bántam meg, és tényleg csak ugyan azt tudom ondani mint a többiek. Ez nekünk csajoknak jár :-)

Eltelt azóta kb 2-2,5 hét mióta megvettem. Azt vettem észre hogy a hátulján lévő erősebb részt módjával kell használni. Volt mikor kicsit túlzásba vittem és érzékenyebb lett a bőröm. Oda figyelek hogy valóban csak orromnál, homlokon és államon használjam.
Szerelem azóta is töretlen a kis gépem iránt. Haha.