lassugepard

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

The Body Shop Zesty Lime Blossom Tusfürdő

The Body Shop Zesty Lime Blossom Tusfürdő
2024. március 9.

Nekem ez lett a kedvenc illatom a márkától. Kár, hogy limitált. Nagyon friss, citrusos, és szerintem igen is nőies. Én ki nem állhatom a cukorka illatú, meg a pacsulis illatokat. Ezek a könnyed nyári gyümölcsös aromák viszont mindig felvidítanak. Az kényes bőrömet sem szárította.

The Body Shop Shea Vajas Testvaj

The Body Shop Shea Vajas Testvaj
2023. december 27.

Rendelésem mellé kaptam ajándékba egy picike mintát. Kézkrémként próbáltam ki eddig, de nagyon tetszik az állaga. Nagyon kevés is elég belőle. Az illata nagyon finom, fás jellegű, tényleg uniszex. Jól puhítja a bőrt. Eddig nagyon drágának találtam a nagy kiszerelést a testvajakból, de mivel nagyon kevés kell belőle, így már nem olyan vészes.
Update: Azóta rendeltem belőle nagyobbat is. Teljes testre azért gyorsan fogy, főleg mert a száraz bőr csak úgy issza. Testvajhoz képest elég hamar beszívódik. Sokáig puha marad a bőr utána. Más TBS testápolókkal felváltva használtam. Sokat elmond, hogy törzsvásárlóként elértem az “addict” fokozatot. XD Nagyon megszerettem a termékeket.

The Body Shop Argánolajos Tusfürdő

The Body Shop Argánolajos Tusfürdő
2023. december 27.

Nagyon szeretem a TBS tusfürdőit, az argánolajos azon belül is az egyik kedvencem. Ha illatról van szó, van amelyik jobban tetszik, viszont állagra és hatásra ez felel meg legjobban az igényeimnek. Szóval az illatára visszatérve, kissé keleties, meleg, diós. Nem rossz, csak nem az én világom. De hamar elillan, ezért ez nem zavar. Viszont olyan selymes, gazdag habot képez, hogy élmény vele zuhanyozni, és egyáltalán nem szárít. Kevés is elég belőle, így viszonylag gazdaságos. Érdemes figyelni az akciókat, mert akár 40% kedvezmény is van időnként.