lassugepard

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Ecodenta Black Fehérítő Fogkrém

Ecodenta Black Fehérítő Fogkrém
2019. április 30.

Nekünk nagyon bevált, bár még csak egyszer rendeltünk az ára miatt. Tènyleg látványosan fehérített, és úgy vettem észre, hogy jó az ínyemnek is, mert nem vérzett fogmosáskor, mint a legtöbb olcsóbb drogériás fogkrémtől. Nem fogjuk folyamatosan ezt használni, de ha más is kell a notino-ról, hozzácsapok egyet a rendeléshez. Most is alapozóval együtt veszem.

CD Golyós Dezodor Hársfavirág & Citrom

CD Golyós Dezodor Hársfavirág & Citrom
2018. november 19.

Az első benyomásom az volt, hogy ez a dezodor már alapból izzadságszagú. Persze nem sokáig érezni a bőrön. Első néhány napban kellemes csalódásnak tűnt, mert tényleg megakadályozta a testszagot, de ez a hatás a 4. nap körül semmivé foszlott, olyan volt, mintha semmit sem használtam volna, vagy még rosszabb. Ráadásul tényleg erősen alkoholos. Itthonra talán elhasználgatom, vagy majd télen próbálkozok vele, mert nyárra abszolút nem alkalmas.

Update: Szegényt nagyon lehúztam legutóbb. Azóta egészen megszerettem. Többnyire itthonra használom csak, mert azért annyira nem bízom benne, de egy lazább napon hűvösebb időben teljesen jól beválik. Az alumentes kategóriában jól teljesít. A furcsa illatát szerencsére nem sokáig lehet érezni. Azt külön szeretem, hogy nem képez bevonatot a hónaljamon, olyan mintha nem lenne rajta semmi, csak szimplán nem leszek büdi.

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2018. november 1.

Eddig a Catrice HD Liquid-et használtam, ezt a Glamour napokon szereztem be féláron, tehát kb. 2 hónapja használom. A kettőt összehasonlítva, van amiben ez jobb, pl. nem kell aláhidratálni, természetesebb a hatása, van benne fényvédő. De nagyjából minden másban simán lekörözi a Catrice. Többek között ennél észrevettem, hogy a tág pórusokat nem fedi el olyan szépen, és más bőrhibát sem. Ezenkívül tényleg nem túl tartós, az első orrfújásnál a fele a zsepin marad. Hamar át is fényesedik. Azért kap négy pontot, mert ha éppen jó állapotban van a bőröm, akkor szépen mutat rajta, egységesíti, amennyire kell. De ha éppen zsírosabb egy kicsit, vagy esetleg kijön pár pattanás, akkor nem sokat ér. Összességében én is inkább egy jó BB krémnek mondanám. Teljes áron biztos nem venném újra, de azért ezt szívesen elhasználom.

Update: Nemrég Glamour kuponnal újravettem. Az előző üveg óta több alapozót kipróbáltam, többnyire szintén a Max Factortól, de visszatértem ehhez, mert ennek könnyű eltalálni a színét, nem fullad meg alatta a bőröm, nem szárít, és bár nem tökéletes, mindennapokra ezt érzem a legkényelmesebbnek. Az is tetszik, hogy természetes hatású. A HD liquidből kicsit kiábrándultam azóta. Azért nem csodaszer, úgyhogy marad a 4 csillag, de azt hiszem, már a sminkfelszerlésem állandó darabja lesz.