Lassunyuszi

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2013. január 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2013. január 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2019. október 19.

Nagyon megszerettem. Egyértelműen nem alapozó. De az arcszínt jól egységesíti és ha nem teszek fel más sminket mellé akkor sem lesz művi a hatás. Egy erősebb alapozót vagy cc krémet nem tudok feltenni szempillaspiral nélkül, mert akkor nagyon mű és maszk-szerű az eredmény.

Astor Lacque DeLuxe Körömlakk

Astor Lacque DeLuxe Körömlakk
2017. szeptember 7.

Ez a lakk nagyon jó! Tényleg tartós, na nem 10 napig, legalábbis nálam, de olyan 4-5 napig önmagában bírja fedőlakk nélkül.

Az ára rendben van szerintem, a mennyiség nem kevés.

Egy fedőlakkot elbír, mert a fénye kicsit megkopik idővel, de szerintem ez rendben van.

Nem tudok sok mindent ragozni 100%-ig meg vagyok elégedve a lakkal.

Ami hátrány, hogy nekem nagyon nem tetszik a színválaszték. Két árnyalat tetszett össz-vissz. De ezért nem vonok le pontot, mert a minőséget nem befolyásolja.

update: akcióban vettem még 4 színt, eddig csak az electric blue-t próbáltam közölük, de az meglepő módon nekem nem tartós. 1 nap után kopik, pattog, az igaz, hogy nem látványosan. Kíváncsi vagyok ezek után a többire is, hogyan muzsikálnak. Addig -1

update: le kell húznom :( Kevés fed jól, van ami még 3 rétegben is foltos marad, és lehet, hogy az idő előrehaladtával függ össze a dolog, de nem és nem tartós (már) egyik sem. Ahhoz viszont drága. Nem értem, eleinte olyan jónak tűnt...

Update: így kb 3-4 éves a lakk és egy hétig meg sem moccant :) Lehet már ennyivel jobbak az alap és a fedőlakkok is, de kellemes meglepi volt.

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2017. szeptember 7.

Nagyon kivancsi leszek. Ez az elso amit meg mertem venni. Az elozo szeria konkretan egy kukaba valo kaki. 24!!! Orat sem birt ki pattogzas nelkul. Egyik szin se.

Ez a szeria jobbnak tunik mar elsore is (mint ahogy a colour and go-t megelozo szeria is jobb volt, erthetetlen miert forgalmaztak olyan sokaig).

Ez egy normalis lakk. Vilagos lila arnylat ket retegben fed rovid kormokon. Alap es fedolakkot hasznaltam igy pont ugyanannyira fenyes vagy geles mint barmely koromlakk. Konnyu volt vele dolgozni.

Iszonyu kivancsi leszek a tartossagra. Kicsit nehezeitett palyan indul mert elotte egy 3-4 eves Astor 7 napig volt fenn hibatlanul. Sajnos az alap es fedolakk minosege nem szent gral mert a vacak lakkot azok sem kepesek megtartani. Pl elozo essence...

Amugy en szivesen aldozok jo lakkra sok penzt de altalaban a tartos lakkok szegenyesek szinugyileg. Jo lenne ha ez az essence szeria bevalna mert ki szoktak jonni igazan kulonleges szinekkel a marka.

Egyelore 4 pont. Ha csutortokig minimalis lesz a kopas pattogas akkor megkapja az 5-ost.

Hááát.... erre mondják, hogy "jobb, mint vótt". De azért essence ezen még javítani kell! Kedden már megpattant az első köröm, raádásul kb egyharmada a lakknak lejött. ok javítottam, de aztán minden nap pattantak le. Ma, csütörtökön 4 körmömet újra kellett kennem annyira csúnya lett, hogy már javítani sem lehetett. Végül is féltartósnak modanám. El lehet viselni, de nem jár az 5 pont. Alap színekért nem fogok az essence után nyúlni az tuti.