lasvegas

Regisztráció dátuma: 2019. július 31.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. július 31.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Eleven Australia Keep My Colour Blonde Shampoo

Eleven Australia Keep My Colour Blonde Shampoo
2019. július 31.

Imádom! Nagyon kevés is elég, hogy a hamvas hatást elérjem, felviszem, kicsit átmosom vele a hajam majd hagyom az egész hajhosszamon a habját, hogy alaposan kiüsse a sárga színt. Nem fogja beszínezni a hajat, akkor kell használni ha sárgul vagy vörösödik a haja az embernek!
<33333

Eleven Australia Deep Clean Shampoo

Eleven Australia Deep Clean Shampoo
2019. július 31.

Minden alkalommal a Deep Clean samponnal mosom a hajam, nagyon jó friss érzés, szellőzik a fejbőröm! Kiszoktam egészíteni a hajmosást a Keep my Colour hamvasító samponnal, mert melírozott, szőke hajam van ami sajnos sárgul így ez nagyon bevált kombináció! :)
A barátom is ezt használja, neki eléggé problémás fejbőre van, mivel sportol ezért folyton beizzad a fejbőre a bukósisakba. Mivel panthenolt tartalmaz így megnyugtatja a fejbőrét és közben teljesen letisztítja!

Eleven Australia Miracle Hair Treatment

Eleven Australia Miracle Hair Treatment
2019. július 31.

Nekem nagyon bevált, nem nehezíti el a hajam, nem ragad, 1-2 nyomást teszek minden hajmosás után, így sokáig elég a 125 ml-es kiszerelés, költséghatékony!
Sokan nem tudják, de ezt nem kell kiöblíteni, törölközőszáraz hajon kell 1-2 pumpányit eloszlatni az egész hajhosszon, hogy megadja a védelmet a hajnak és ápoljon! Az a lényeg, hogy ne is érezzük, hogy a hajunkban van, de közben ápoljon és védjen! Érezhető a változás, mert a hajam vége nem kopott el és nem száraz azóta!

1 ÖSSZETEVŐ