Best of Beauty 2019

LathatatlanOzike

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1 ELADÓ KRÉM

Bepanthen Krém

Bepanthen Krém
2018. november 24.

Friss tetoválásomat kenegettem vele, nagyon szépen tette a dolgát, gyönyörű lett az eredmény. Az első tetoválásomat a kenőcs verziójával kentem, mert nem tudtam, hogy van belőle krém változat is. Ez sokkal könnyebben kenhető, nem kell vele bajlódni, kevésbé zsíros.
A maradékot az arcomon használom el. Már ott is próbálgattam. Lehúzza a gyulladást, egységesíti az arcbőrt, gyorsan beszívódik. Tényleg kis csodaszer. :)

Montale Sweet Peony EDP

Montale Sweet Peony EDP
2018. november 24.

Sohasem jöttem ki jól a rózsás illatokkal (ritka kivétel, amikor igen), de ez a rózsás, gyümölcsös, púderes vonal nagyon finom!
Kedves, szelíd, bújós illat, igazi őszi, de leginkább téli parfüm.
A tartóssága eszméletlenül jó, egy fújás is kitart egész nap.

Guerlain Mon Guerlain

Guerlain Mon Guerlain
2018. augusztus 30.

2017. július 27.
Angyali illat…egyből rabul ejtett. Egy hete ismerkedtem meg vele, kis fújós formájában, most pedig már egy nagy kiszerelés figyel a szekrényemen. Annyira gyönyörű…mind az üvege, mind az illata. Első találkozáskor rögtön egy szép emlék jutott eszembe. Mintha újra a majki levendulák között sétálgatnék. Megnyugtató, friss, boldogság illat. Tökéletes, különleges, kerek.
Én nem érzek benne LVEB-t, sem más hozzá hasonlót, ilyen illattal még nem találkoztam.
Nyáron is hordható, egy picit sem fullasztó. Bele sem merek gondolni, hogy télen milyen finom lesz, szerintem akkor mutatja meg a legszebb énjét. :) Szerencsére nagyon tartós, egy egész napot kibír.
Azt hiszem, hogy mindig lesz belőle itthon. ❤

2018. augusztus 30.
Időközben eladtam, és milyen rosszul tettem…gyorsan meg is bántam. Tényleg olyan illat, ami nem hagy nyugodni, amíg meg nem szerzem… Nem tudok lemondani a levendulás álomról. Így újra az enyém lett. :)

1 MÁRKA