Latica

Regisztráció dátuma: 2018. március 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. március 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Martina Gebhardt Young&Active Arckrém

Martina Gebhardt Young&Active Arckrém
2018. március 22.

Nappali krém, de nem képes teljesen beszívódni (pedig nagyon kevés elég belőle), ezért fénylik tőle az arcom egésznap. Éjszakára is kipróbáltam, és még reggelre se szívódott be eléggé.
Azért vettem, hogy rendbe hozza a bőröm, amit pár év alatt tönkre tettem, rossz minőségű krémekkel, lemosókkal. A young&active család elvileg erre lett kifejlesztve. A tonikkal és arclemosóval együtt használtam, a toniktól kiszáradt a bőröm, a krémtől pattanások keletkeztek. 🤔
A szaga, mint a szúnyogriasztóé.
Lehet demeter minősítés, szintetika mentes, tele minden jóval, de ez akkorsem jó.

Martina Gebhardt Young&Active Arctonik

Martina Gebhardt Young&Active Arctonik
2018. március 22.

Nagyon alkoholos, kiszárítja a bőrt, pedig az arckrémet is használom mellé, ami meg elég zsíros... Üde, friss érzés az megvan használat után, de lehet inkább szúnyogriasztónak fogom használni, mert a szaga egy az egyben olyan. 😁
Szerintem inkább másik tonikot válasszatok tőle, ami alkoholmentes.

Diadermine Kétfázisú Szemfestéklemosó

Diadermine Kétfázisú Szemfestéklemosó
2018. március 20.

Kétszer is át kell mosnom vele a szemem, hogy teljesen eltávolítsa a sminket. DE! Nem hullik a szempillám, valóban véd és ápol, láthatóan erősebbek lettek tőle a szempilláim. 😍
Ez az olajos rétegnek köszönhető, amit hagy maga után, ezért estére nem is használok szemkörnyék ápolót. Én szeretem, szép összetevők, jó áron.