latiffah

Regisztráció dátuma: 2012. február 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. február 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Betadine Kenőcs

Betadine Kenőcs
2020. július 30.

Férjem vette nekem a szülés utáni gát sebre. Gyönyörűen forrt össze az orvos is meg volt lepődve mennyire hamar szépen gyógyult. Azóta használom mindenre ami sérüléssel jár. Jelenleg szőrtüsző gyulladás után maradt csúnya sebre. Kiderül arra hogy hat.. Nekem a szülés óta csodaszer kategóriában van. 😉

UW Naturcosmetic Teafaolajos Sarokápoló

UW Naturcosmetic Teafaolajos Sarokápoló
2020. július 2.

Én nagyon szeretem. Anyukám vett először euró-s boltban. Igazából próba szerencse alapon, nem volt drága. Aztán adott nekem is. A sarkam nem olyan vészes, nincs csúnyán repedezve, de azért nyáron a száraz sarok sem csinos, legalábbis engem zavar. Na mindegy. Használtam én mindent. Ilyen olyan drogériában kapható, vagy népszerű katalógusos krémeket. De közelében nincsenek ennek. Az illata számomra semleges. Nem a kedvencem de nem is utálom. Használni az első kénes után használt. Engem ez meggyőzött. Komolyan a járás is kellemesebb már.

Olivia Kakaóvajas Fürdőcsokoládé

Olivia Kakaóvajas Fürdőcsokoládé
2020. február 3.

Lehet hosszú lesz...
Én úgy kaptam. Karácsonyra, az mondjuk nem levendula, hanem narancsos de szerintem az illatban különböznek csak.
Elsőre kellemes a csomagolás. Megnyerő, egy ízlésesen talált csoki (csak bele ne harapj). Az illata pont elég. Nem vág a falhoz, kellemesen lágy. Letörtem két kockát. Forró víz enged, kocka bele. Eleinte leragadt a kád aljára, meg darabokban jött szét, mondom ebből mi lesz... Aztán szépen feloldódott. Test belemerül, illatot élvez, világ kikapcsol... Nagyjából 2 perc után éreztem a bőrömön, hogy valami fura. De mi fura? Nem más, mint a kakaóvaj. Ahogy kioldódott egyből a bőrre tapad, ott is marad, és teszi a dolgát. Hidratál. Személy szerint én nagy kakaóvaj rajongó vagyok. Ez a csoki valami csoda. Csak a sima vízben áztam. Egy rossz van, vagyis kettő. Az egyik mikor kihűl a víz és le kell engedni. A másik, hogy borzasztó nyomot hagy a kádon. Na de ez lényegtelen.
Kötelezővé tenném minden nőnek. Komolyan. Én idő, forró fürdő, csokival ami nem hízlal, hanem kényeztet. (a férjem meg hülyének néz, hogy miért simogatom és szagolgatom a kezem. De nem tudok betelni, hogy puha és illatos)