latiffah

Regisztráció dátuma: 2012. február 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. február 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

IDC Institute Aloe Vera Gél

IDC Institute Aloe Vera Gél
2021. február 19.

Ma vettem, akciós volt és az itteni vélemények alapján ez győzött meg a legjobban. Még csak a kézfejemen próbáltam ki. Azon könnyen beszívódott és kényelmes, nem hagyott ragacsos réteget maga után. Az illatát enyhén lehet érezni. Határozottan kellemes. Remélem a hatásával is majd ennyire meg leszek elégedve hosszú távon. Egyelőre ezért csak 4 csillag. Aztán meglátjuk :) Ha több tapasztalat lesz frissítek.
Update: 3 napja használom a lábamon. Azt kell mondani, hogy megdöbbentem. Teljesen levitte a sebeket, gyulladást és a hegeken is halványított. Nyilván egy mélyebb bőr sérülést nem tünteti el. De a pirosságot levitte és nekem ennyi elég. Szóval megkapta az 5.csillagot is.
Újra vevős, bár szerintem gazdaságos.

Betadine Kenőcs

Betadine Kenőcs
2020. július 30.

Férjem vette nekem a szülés utáni gát sebre. Gyönyörűen forrt össze az orvos is meg volt lepődve mennyire hamar szépen gyógyult. Azóta használom mindenre ami sérüléssel jár. Jelenleg szőrtüsző gyulladás után maradt csúnya sebre. Kiderül arra hogy hat.. Nekem a szülés óta csodaszer kategóriában van. 😉

UW Naturcosmetic Teafaolajos Sarokápoló

UW Naturcosmetic Teafaolajos Sarokápoló
2020. július 2.

Én nagyon szeretem. Anyukám vett először euró-s boltban. Igazából próba szerencse alapon, nem volt drága. Aztán adott nekem is. A sarkam nem olyan vészes, nincs csúnyán repedezve, de azért nyáron a száraz sarok sem csinos, legalábbis engem zavar. Na mindegy. Használtam én mindent. Ilyen olyan drogériában kapható, vagy népszerű katalógusos krémeket. De közelében nincsenek ennek. Az illata számomra semleges. Nem a kedvencem de nem is utálom. Használni az első kénes után használt. Engem ez meggyőzött. Komolyan a járás is kellemesebb már.