lau0502

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire
2016. január 26.

Akciósan vettem meg belőle egy kis kiszerelést, kíváncsi voltam mennyivel jobb az eddigi micellás vizeimnél. Az illata kellemes, viszont jobban örülnék neki, ha illatmentes lenne. Sajnos a sminket nehezen szedi le, és ha a szemembe kerül nagyon tud csípni. Ezért így nem vált be. Viszont kipróbáltam az arctisztító gél után, és szuperül felfrissíti a bőröm, sokkal tisztábbnak érzem tőle. Összességében elnézem neki a hibáit és elgondolkodtam rajta, hogy újravásároljam, ha elfogyott.

L'Oréal Professionnel Dual Stylers Sleek & Swing

L'Oréal Professionnel Dual Stylers Sleek & Swing
2015. július 24.

Először nagyon szkeptikus voltam ezzel a termékkel kapcsolatban, nem gondoltam, hogy bármilyen eredményt is fogok vele elérni. A használata nagyon egyszerű, könnyen eloszlik a nedves hajon. Az elején féltem tőle, hogy ragadni fog majd a hajam, vagy összeáll, de egyáltalán nem. Alapjáraton egyenes hajam van, viszont hajlamos szálkásodásra, gubancolódásra, és néhány helyen kissé hullámosodik is. Ez a termék viszont nagyon szépen kisímította a loboncom (nyílván a nagyobb hullámok maradtak, és nem olyan volt mintha kivasaltam volna), kevésbé gubancolódik tőle, megkönnyítette a fésülködést. A hajam nagyon rugalmas, fényes és puha. Mindemellé pedig isteni illat is társul, amit már két napja érzek a hajzuhatagomon.

Schauma Keratin Strong Sampon

Schauma Keratin Strong Sampon
2015. július 23.

Nem vagyok oda a Schauma samponokért, és sajnos ez sem vált be. Sokat kell használnom belőle ahhoz, hogy rendesen tisztítson. Az illata finom, viszonylag jól habzik. Viszont nagyon zsírosítja a hajam.