laura89

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Matrix Color Sync

Matrix Color Sync
2015. november 3.

Gyonyoru szin (natur szokere mehet a joval sotetebb arnyalat, en ugy vagyok 5-os, hogy a 4-est kenjuk ra)
Butal fenyes, pihepuha haj (sokkal jobb, mint a termeszetes hajam szerkezete)
Nem foltos, egyseges szin, kopas kozben is
Nem budos (ammoniamentes)
Viszonylag olcso (fodraszkellekesben 1 tubus 2500, ez nekem ket alkalomra eleg)
Viszont gyorsan kopik... (emiatt minusz 1 csillag)

Nekem eredeti hajszinre kentuk. Mivel iszonyu fenyes es elkepzelhetetlenul puha lesz tole a hajam, meg akkor is felkennem (mondjuk ket havonta), ha nem akarnek szint valtani.

UPDATE:

A harmadik szinezes utan mar alig enged a szinebol, egyenletesen, de kis mertekben kopik. Szeretnivalo. :) Nemreg megvaltozott a csomagolasa, narancs-rozsaszinbol fekete lett, ez ne tevesszen meg senkit, a termek csak jobb lett, mint volt, mert elvileg meg tobb hajpuhito osszetevo lett belepakolva, amit el is hiszek, mert ha lehetseges, meg puhabb es fenyesebb a hajam. Es meg valami: csakis a sajat elohivojaval szabad keverni. Kb 2500 forint, de literes, szoval kb 10 festesre elegendo.

Imadom, 5 csillag, sose allok le vele. :)

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő
2015. április 2.

Ez az illat engem szo szerint megbabonaz! A Dove markat amugy is nagyon csipem, mert valoban sok hidratalot tesznek a termekekbe. Ezt a tusfurdot is egyreszt az illataert, masreszt pedig a hidratalo hatasaert szeretem. Eleve olyan az allaga, mintha testapolo lenne, ismerek olyat, akit ez zavar, de en szeretem. :)

The Body Shop Teafaolajos Éjszakai Lotion

The Body Shop Teafaolajos Éjszakai Lotion
2015. április 2.

Ez eletem kremje. Akarmilyen masikat probaltam eddig a kombinalt boromre, ilyen tokeletesen egyik sem szivodott be. Tovabba a teafa valoban teszi a dolgat, latvanyosan segit a problemas boron, es sok oran keresztul gyonyoruen mattitja a bort. Mar jo ideje hasznalom, reggel is es este is, azonban nekem sajnos iszonyu gyorsan fogy - kb egy honap alatt ki is urul a tubus - pedig reggel es este 1 nyomast hasznalok csak. Havi 3800 forint meg kicsit nekem sok egy kremert. :(