LauraDorina

1925 pont

Regisztráció dátuma: 2015. március 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

1925 pont

Regisztráció dátuma: 2015. március 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Organic Shop Kék Lagúna Erősítő Sampon Bio Alga és Agyag Kivonattal

Organic Shop Kék Lagúna Erősítő Sampon Bio Alga és Agyag Kivonattal
2021. szeptember 27.

Nem okozott allergiát! Alga illatú, de gondoltam mivel rá van írva algás. Eleinte minden szuper volt, aztán egyre kevésbé éreztem a hatását. Amúgy sem csökkentette a hajhullást, nehezen fésültem ki a hajamat, a balzsamjával együtt sem ment. 2 flakon után váltottam, mert már nem volt puha sem a hajam. Ha olajjal használtam akkor volt csak jó. Önmagában kevés a balzsammal. Nehéz adagolni a kupak miatt. Lecseréltem a márkán belül a zsályásra. Pumpás adagolós, finomabb illatú, de amíg nem találok mást amire nem vagyok allergiás, addig maradok a zsályás társánál.

Organic Shop Indiai Lótusz Testápoló Krém Bio Lótusz és 5 Növényi Olaj Kivonattal

2021. szeptember 27.

Finom az illata, nem túl sűrű. Szépen beszívódik a nagyja, kivéve, ha sok véletlenül, akkor a feleslegetnem szívja be. Nem vagyok rá allergiás! Sajnos ahol száraz a bőröm nem hidratál tartósan. Csak felületesen. Sokáig elég.

Indola #Colorblaster Hajszínező Balzsam

Indola #Colorblaster Hajszínező Balzsam
2020. november 29.

Puha,ápolt és illatos lesz a hajam sokáig! Önmagában is jó balzsam. Nekem a hajfestéket kiváltja, 10 percig hagyom rajta. Nem hagy nyomot. Kifésülhető lesz tőle a hajam! Megéri az árát. Váll alá ér a hajam. Heti 1x festem vele, 1 hónap után félig van.