laurahorvath95

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Isntree Hyaluronic Acid Toner

Isntree Hyaluronic Acid Toner
2019. november 7.

Csodás kis termék, számomra az első hialuronsavas tonik, amit használok. Reggel is használom sminkelés előtt (nedves bőrre!), tökéletesen feltölti a bőrömet, jó alapot ad a PC színezett fényvédője alá. Minden száraz és vízhiányos bőrűnek kötelezővé tenném :)

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2019. június 14.

Végre megtaláltam a fényvédőt, amit kifogások nélkül minden nap felpakolok az arcomra! Nagyon könnyű az állaga, színre megfelelő a világos bőrömön is. Ugyanakkor ne várjuk tőle, hogy azt hozza, amit egy alapozó, kimondott fedése nincs, de szépen tudja egységesíteni a bőrt. Hál istennek eljutottam oda, amiért már régóta küzdöttem, egy jó ideje elhagytam az alapozót és már csak őt plusz korrektort teszek fel reggelente. Eddig minden napon töltött óra után nyugtázhattam, hogy megfelelően is véd.
És igen, hátránya, hogy valóban szárít kicsit, de számomra ez egy abszolút minimális kompromisszum, ami belefér, amíg az esti rutinommal tudom tartani a bőröm állapotát.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2019. március 8.

A tökéletes alap hidratálókrém, végre - végre. Először kicsit megijedtem hogy túl sok vagy fullasztó lesz számomra, de semmi ilyesmit nem tapasztaltam.
Egy rövid akneroxid kúra után vagyok, közben is használtam, segít gyorsabban helyrehozni a kissé száraz bőrt. Én jelenleg este még rétegezek alá hámlasztót (G&G Calm Down) és Clinique moisture surge géles krémet, mert most nagyon igényli a bőröm a pluszt. Így ez a kicsit minimál, de extra hidratáló rutin hamar visszahozta az életet a fakó, száraz arcbőrömbe :) kézkrémnek is őt vetem be mostanában, mert kb 1 használat után már jelentősen jobb a bőr állapota, mint bármelyik másik krémnél eddig.