lauran

Regisztráció dátuma: 2013. április 12.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 12.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Giorgio Armani Lip Magnet

Giorgio Armani Lip Magnet
2020. február 28.

Imádkozom, hogy ne szárítsa ki az ajkam, mint a matt rúzsok többsége. Nem esetén a matt állag, de ez nem annyira hard core, és ami tetszik, hogy tényleg olyan, mintha semmi nem lenne a számon. Nagyon komfortos érzés. Pedig féltem, hogy pont emiatt nem fogom szeretni. De jó érzés, könnyen megszokható ez a könnyedség. Nagyon tartós, szépen kopik. Updatelek, ha szarít, most 5 csillag.

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2020. február 19.

UD: semmi sem igaz abból, amit anno írtam. Évek óta kedvet kapok arra, hogy tavasszal fújjam. Eddig pici mintákból tettem, most végre megvettem. Már ez is reformulalt persze, de szerintem jót is tett neki, nekem jobban tetszik így lágyabban, és mintha kevésbé lenne édes.
Kezdetben pezsgő, a leszáradása meg fréziás. Nagyon tetszik, nem fogom mindig fújni, de február-márciusban, amikor még átmenetiek a hőmérsékletek nagyon kifejező számomra.

Kaptam egy mintát. Nem jön át. Túl édes, túl semmilyen. Guerlain kis feketéjének kistesója. Talán télen, talán valakinek.

Too Faced Peach Perfect Foundation

Too Faced Peach Perfect Foundation
2020. február 19.

Update1: 5 csillagra pontozom, nagyon is tartós. Kibírja a 12 órás strapát is. Komolyan, a bronzer, pirosító meg se moccan rajta. És mégis természetes, nem maszkos a hatás. Egy nagyon pici setting púderrel az orrom sem fénylik át nap végére. Mindent tud.

Csatlakozom, a zsíros zóna nem fénylik át vele. Tökéletesen passzoló színt találtam most télre a kreol bőrömhoz, ami nem szokott egyszerű dolog lenni. Szépen lehet applikálni, egy rétegben természetes a fedése, több rétegben nem próbáltam még, mert nem szeretem a maszkos hatást. Nagyon szépen lehet rá sminkelni. Talán picit megkopik a nap végére, legalábbis nekem ott marad fenn igazán, ahová pirosítót is teszek, a homlokomról pl. mintha lekopna. Nem teljesen, csak nem egy 10 órás termék (ecsettel szoktam applikálni). Egyelőre tetszik, főleg, hogy nem okozott pattanásokat, nem ült be a ráncokba és nem szárított, nem zsírosított.