lauran

Regisztráció dátuma: 2013. április 12.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 12.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Anastasia Beverly Hills Blush Trio

Anastasia Beverly Hills Blush Trio
2020. november 12.

Nagyon jó termék: szuperpigmentált, nagyon tartós, külön-külön és egyenként is lehet használni. Én nem annyira tudom együtt használni, inkább külön-külön használom a színeket. Érdemesebb kisebb ecsettel próbálkozni, mert a nagyobb ecset nem tudja a kis rekeszekből egyenletesen venni a terméket. A csomagolás, a kis tükör nagyon szép, elegáns.

Dior Backstage Face & Body Foundation

Dior Backstage Face & Body Foundation
2020. október 17.

A maszkviselés kapcsán jutott eszembe, hogy érdemes lenne valami biztosabb vakolat után néznem. Nem szeretem a full coverage-t, így az EL DW-je és más hasonlók nem jöhettek számításba... Erre az alapozóra is egy mintácska révén találtam rá. Véletlenül pontosan olyat kaptam mintaként, aminek tökéletes volt a színe, így pár nap próba meggyőzőtt arról, hogy biztosan kiállja az idő és a maszk próbáját (nálam bírta a nyolc órát, minimálisan kopott, és minimálisan fénylett át a T vonalban, nagyon szépen megmaradt rajta a pirosító és a korrektor, a maszk pedig nem lett alapozós). Örülök, hogy rám nem érvényesek a termékkel kapcsolatosan megfogalmazott kritikák. Két negatívumot találtam. Az egyik az, hogy nagyon folyós a termék, könnyen ömlik az adagolónál, ezért elég idegesítő a kiszerelés. A másik pedig, hogy a kelletnél jobban kiemeli a pórusokat.

Trussardi Donna

Trussardi Donna
2020. október 1.

Az utóbbi pár hónapban az egyszerű, de nagyszerű illatok tetszenek, tiszta, nem hivalkodó, ápolt, introspektív - ezeket a jelzőket tudom felsorolni. Ebben a témában az olasz illatok sikkes, egyszerű, nem magamutogató bája mindig is lenyűgözött, de Trussardi Donnáját nem ismertem eddig, véletlenül került hozzám egy mintácska. És... wow! Szerintem egy alapdarab egy illatgardróbban. Biztos és biztonságos, tartós és nem hivalkodó, ápolt és nőies. Tisztaságillat, de úgy, hogy nem szappan és tusfürdő hangulatú. Nagyon tetszik, alig várom, megvegyem. Ez az az illat, amiben pl. egy konferencián magabiztosan adnék elő (régebb az Armani Mania volt ez számomra, de sajnos már adio).