lauran

Regisztráció dátuma: 2013. április 12.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 12.
Bőrprobléma: -

Megnézem

L'Occitane Mandulás Tusolóolaj

L'Occitane Mandulás Tusolóolaj
2019. szeptember 27.

Nagyon szeretem. Élmény a zuhany ezzel az olajjal. Finom krémes állaga van, az illata csodás, a bőrön sokáig érződik, és reggel a fürdőszoba is ebben illatozik. A bőr pihe puha lesz. Drága, de kiadós, és nekem csak ez és a L'Erboristica tusfürdők azok, amelyek nem szárítanak. Így nem sajnálom rá a pénzt.

L'Occitane Mandulás Testápoló Olaj

L'Occitane Mandulás Testápoló Olaj
2019. szeptember 21.

A L'Erboristica mandulaolaj a kedvencem, nemrég vettem meg ezt is, inkább kíváncsiságból. Nagyon finom olaj, jól hidratál és nyugtat, viszont a másikhoz képest kevésbé "vastag", könnyedebb állagú. Felváltva fogom használni a kettőt.

L'Occitane en Provence Terre de Lumière Intense EDP

L'Occitane en Provence Terre de Lumière Intense EDP
2019. szeptember 19.

Update: 2019
A nyári "leárazáskor" vettem meg, csekély 100 Eurónak megfelelő összegért. A nyár folyamán ott pihent a szekrényben, néha esténként otthon használtam. Most a hegyekben pihenek, elég hideg van, és zajlik a tesztelés. Eredmény: kezdetben karamell, cukor, citrommal, nagyon La vie est belle hangulat, aztán kb. 2 óra múlva finom vaníliás, meleg, puha, Addict feeling. Oud sehol... De itt, ezen a ponton jön az érzés, hogy mégsem bánom a vásárlást, és hogy van remény arra, hogy gyakran fogom használni. Aztán később jön egy enyhe oud, füst, de végig puha, finom. Tartóssaga nagyon jó, hatósugara közepes, két fújással inkább intim, de érezhetően ott van, körbeleng, melengető.
Igazából nem sok új a nap alatt, nagyon tudtam volna élni nélküle, de már itt van, szeretem. Marad, és kiváltja az Addict illatot, ami reformulálva úgysem mond már sokat.

A sima Terre nem tetszett, de ez... ez egy csoda. Persze, ott van benne napjaink édes illatvilága, de mégis más, mélyebb, komolyabb, bújós, finom. Tömjént érzek, és nem tudom kiverni a fejemből. Rettenetesen drága, és csak 90 ml láttam. Racionálisan nem szabad ennyit adni érte, nem niche ház. De lehet, hogy nem bírom ki.