lauraszolloskei

Regisztráció dátuma: 2015. június 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. június 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Isana Szárazsampon Világos Hajra

Isana Szárazsampon Világos Hajra
2020. március 25.

Most éppen ez a kedvenc száraz samponom. Sokfélét próbáltam már, mint pl. Pantene, Batiste, Balea, Schwarzkopf got2be stb., de eddig ez vált be a legjobban. Nekem mondjuk szinte mindig kifehéredik, hiába rázom folyamatosan használat közben. Viszont, ha várok 1-2 percet és nem azonnal esek neki dörzsölni a fehér foltokat, akkor nyom nélkül eltűnik. Több nappal is ki lehet tolni vele a hajmosást, viszont a fehérség miatt 4 csillagot adok csak.

HelloBody Coco Fresh Méregtelenítő Arctisztító Hab

HelloBody Coco Fresh Méregtelenítő Arctisztító Hab
2020. március 8.

Ez eddig az első termék aminek 1 csillagot adok az oldalon. Már régóta tetszett a márka, és különösen ez a termék. Az állaga jó, jól tisztít és az illata is kifejezetten tetszik, de az én egyébként kombinált bőrömet annyira túlszárítja, hogy reggelre nagyon olajos lesz. Azt reméltem, hogy ha már szárít, a pattanások leszárításában legalább segít, de sajnos ez sem igaz rá (és nem 1-2 használat, hanem több hét után írtam csak véleményt). A leírtak alapján nekem nagyon nem érte meg az árát még úgy sem, hogy kuponkóddal olcsóbban jutottam hozzá. A márka több terméke is szimpatikus volt, de ezek után nem igazán merek próbálkozni. Számomra nagy csalódás :(

Biobaza 3 az 1-ben Tusfürdő Gél - Levendula és Citrom

Biobaza 3 az 1-ben Tusfürdő Gél - Levendula és Citrom
2019. szeptember 4.

Az illatát nagyon szeretem, frissítő és nyugtató. Nekem bejött a pumpás kiszerelés, könnyebb használni, viszont nem habzik túl jól, nekem az átlagosnál többet kell használnom belőle.