Laurencia

Regisztráció dátuma: 2016. november 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 16.
Bőrtípus: -

Megnézem

Disciple Dreamy Skin Retinyl Oil

Disciple Dreamy Skin Retinyl Oil
2021. április 25.

Ha csak egyetlen terméket választanál a maszkviselés/stresszpattanások okozra pusztítás kompenzálására, megelőzésére, hát ez legyen az.
Éjszakára 3-4 csepp és 2 héten belül érzékelhető a drasztikus változás, aki a retinyl palmitate-ra/retinol-ra érzékeny, az csak egy héten kétszer használja.
Fényvédőzni kötelező mellé (amúgy is) nappalra én a GG APAD-ot használom mellette és most rend van: hegeket halványít, eltüntet, kiegyensúlyoz annak ellenére hogy ez egy tömény olaj.
Gyorsan beszívódik és a benne található növényi adaptogének még a hisziti csökkentésére is alkalmasak, idegnyugtató olfaktív csodaszer ez kérem.Illatának hatására úgy alszom mint a medvék télvíz derekán, nem kérdés hogy mindig lesz belőle a polcomon.
Aki ránctalanítani óhajt csak vele, az is jól választ, én dekoltázsra is használom ott is vasal ahogy azt kell.
Mindent tud amit egy tudatos bőrápolásban jártas hölgy 2021-ben elvár és ezért hajlandó fizetni is.

Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF25

Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF25
2021. április 25.

Ahogy nyitottak az üzletek, vágtattam e terméket beszerezni és tudtam, éreztem hogy ő nagyon jó lesz nekem, pont az a cèlcsoport vagyok akinek a Clinique ajánlja.
Ha a NASA alapozót fejlesztene, vélhetően ez az a szint ami megütné számukra az elfogadható kategóriát, földi halandóknak ez már high tech stage.
Vegyes bőrre alkalmas igazán, brutál erős fedése van, de szinte nyom nélkül eldolgozható, egy nagyon jó ecset mindképp kell hozzá,az RT face brush vagy a Zoeva stiplingje igazán a barátja.
Alá kell hidratálni bőven, de mivel a termék niacinamide tartalma igen magas, akinek erre érzékeny a bőre erre mindenképp figyeljen, hogy ne legyen sok abban amit alá használ.
Fényvédővel is kompatibilis, nem pereg, nem kukacoskodik, ottmarad a nap végéig.
Maszkviselést bírja és mi mást kívánhat az ember lánya ilyen zegernyés covidőkben?
Na ugye.

Montale Arabians Tonka EDP

Montale Arabians Tonka EDP
2021. április 25.

Flowers?For spring?Groundbreaking......ahogy Miranda Priestly mondaná az Ördög Prada-t viselben.
No itt virágokról nincs szó, de eredeti ötlettől sem hemzseg a story.
Szűkre szabva:Intese Café három cukorral és valami bődültesen monoton műanyag felhanggal.
Nagyon nem az én világom ez a lötty, zéró kifinomultság lakozik őbenne, én pedig öreg vagyok hozzá, mint az Üllői út aszfaltja, de ezt jó szívvel vállalom is.