Laurencia

Regisztráció dátuma: 2016. november 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 16.
Bőrtípus: -

Clarins Double Serum

Clarins Double Serum
2019. november 12.
(!)

Kicsit szélhámosnak érzem magam e vélemény megírásakor, ugyanis úgy jelentkeztem tesztelésre, hogy valójában már hosszú évek óta használom e szérumot. (Pontosabban az elődjét és most a megújított verziót is magaménak tudtam/tudom)
7 éves jelenlétem alatt még soha nem nyertem itt semmit, azzal, hogy teljes méretű terméket volt szerencsém kézhez kapni, azt hiszem behoztam ezen lemaradást egy húzásra.
Az elődje is egy nagyszerű termék volt, ásványi olaj tartalma azonban okozhat problémát, így az én érzékeny bőröm egészen rapszodikusan reagált rá.
Volt hogy egy hónapig minden probléma nélkül tudtam használni és élvezni a simító, feltöltő hatását, máskor pedig eltömítette a pórusaimat és random módon pattanások jöttek elő.
Az új verzióban már nincs paraffinum liquidum és sokkal bőrbarátabb összetevők kerültek bele, így ez egy majdnem tökéletes szérum lett a téli időjárásra.
(Ha még az illatanyag sem lenne jelen, tapsolnék is)
Az állaga még mindig enyhén olajos érzet, este szoktam használni, reggelre teljes mértékben felzabálja a bőröm, semmilyen réteget nem hagy, egy könnyű arcmosás sem hoz lesz semmilyen ottmaradt felszíni akármit.
Nagyon-nagyon mélyen hidratál,így elsősorban a száraz bőrűeknek lehet ideális választás, így a megújult formulával viszont vegyes bőrrel is érdemes nekiugrani a használatnak.
A mostanában felkapott összetevőkből (squalane, propanediol, escin) is került bele, haladó szellemben gondolkodnak hát Clarinsék, határozottan jót tett a terméknek a ráncfelvarrás.
Kinek ajánlom?
Télre szinten mindenkinek aki extra hidratálást igényel és e feladatot nem krém állagban kívánja abszolválni.Semmilyen hidratálót nem kér már az én bőröm a használat után és reggel is elég egy lightos szérumocska, nincs szárazságfolt, vízhiány miatti ráncocskák.
Szem köré ne kenjétek, oda nem való, és nem is erre van ő kitalálva.
Az ára húzós, de a piacon bejáratott középkategóriás márkák sem áraznak másként így ezt a témát nem is érdemes bocolgatni.

Köszönet a KM-nek és a forgalmazónak, megspóroltatok nekem egy karácsony előtti sorban állást és tömegverekedést valamely illatszeres műintézetben, ahogy számolom addigra fog elfogyni a saját példányom és gondolkodás nélkül bontom majd a megnyert jószágot.
40 felett szerintem az E.L ANR mellett ő egy olyan alapmű, mint a komolyzenében Liszt és Franz Schubert: általános műveltség tehát a bőrápolásban.

Histoires de Parfums 1740 Marquis De Sade

Histoires de Parfums 1740 Marquis De Sade
2019. október 30.

Hiába szánta férfiaknak őt a Histoire ház, a Márki tudom egyetértene velem ha olvasná: fás, fűszeres, dohos, poros felhőjéhez nem kell semmi, csak meztelenség és akkor kvázi teljesen mindegy ki viseli.
Nem tudok illatjellemzést írni, most még nem, s vélhetően később sem, de már nem is akarok.

Át kellett írnom a korábban írtakat, sokkal többet tud rólam ő mint amit megérdemlek.

Hermès Terre d'Hermès EDT

Hermès Terre d'Hermès EDT
2019. október 15.

Elmúlt az összes fájó emléke már évekkel ezelőtt, lásd Juhász Gyula Anna örök:"....
Az évek jöttek, mentek, elmaradtál
Emlékeimből lassan..."
Hála Istennek!
És most már én viselem, a kólás-kapros felhője olyan mint egy biztonsági háló a szakadék felett, hiába csinálta meg Pierre Montale a Red Vetyver-el a koppintást, a lőtéri kutya is ezt szagolná ki ezer közül. (Kapor nincs benne, az érzet az)
Lehet hogy unalmas, meg közhelyes, meg maffiózós (mi van még ellenérv felsorolva?több nem jut eszembe) de akkor is.
A gyógyfüves Biri néne is megnyalná a szája szélét, gyógyfű, ez az!
Nincs is annyi csillag amennyit érdemelne.