lavandaire

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

La Rive her Choice EDP

La Rive her Choice EDP
2022. november 30.

Kellemes illatú parfüm, szerintem egy nagyon jól sikerült utánzat. Felraktam egyik oldalra ezt a másikra az eredetit és három emberből egy tudta megmondani, hogy melyik az igazi az is találomra, de összegégében mindenki jobban hajlott az imitáció után. Tartósságát nem tudom megmondani, elég hamar hozzászokok de kaptam már egy két megjegyzést nap végén, hogy milyen kellemes illatú a parfümöm. Szóval amúgy egy siker termék. :)

Alverde Sensitiv Deo Roll-On Bio Aloe Vera & Bio Kamille

Alverde Sensitiv Deo Roll-On Bio Aloe Vera & Bio Kamille
2022. október 18.

Az elején nem volt vele semmi bajom, teljesen okés, használtam már aluminiummentes dezodort, az illata sem zavart. Viszont körülbelül húsz percet birt, mert utána olyan szagom volt tőle mintha nem zuhanyoztam volna egy hete pedig nem vagyok az az izzadós fajta. Adtam neki egymás után több lehetőséget de tényleg mégha délután zuhanyoztam, tettem magamra és csak egy helyebn ültem estig, lefekvésre már jó kis izzadt szagom volt, pedig még nem is izzadtam. Nekem nagyon nem jött be.

Alterra Szilárd Sampon Bio Bergamott-Bio Olíva

Alterra Szilárd Sampon Bio Bergamott-Bio Olíva
2022. október 18.

Nem mondom, hogy csodaszer de amúgy tényleg egy nagyon jó szilárd sampon. Kellőképpen habzik, jók az összetevői, pénztárcabarát és rendesen tisztit ami nagyon fontos volt számomra. Könnyedén ki tudom mosni. Kétszer samponozok általában utána balzsam, de nem éreztem száraznak a fejbőrömet és nem viszketek tőle másnap ami külön meglepődés volt számomra, mert általában minden sampontól szoktam vakarózni. Ettől most nem, legalábbis még nem, aztán meglátjuk mennyire barátkozunk össze. Szeretnék áttérni a műanyagmentességre, próbáltam már pár populárisabb szilárd sampont de olyan volt tőlük a hajam mintha egy kiszáradt seprű lenne , de ettől szerencsére semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Szép selymes és még volumenesebb is lett a hajam tőle picit.