lavendermona

Regisztráció dátuma: 2020. január 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. január 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2022. március 29.

A sima verziót szoktam használni, aztán láttam, hogy ennek jobb a kiszerelése. Nekem bejön, ápol, magadnak tudod adagolni, szépen el lehet kenni. Az illata is tetszik, azóta már csak ezt veszem.

Forever Beauty 4TECH Narancsbőr Elleni Készülék

Forever Beauty 4TECH Narancsbőr Elleni Készülék
2022. március 24.

Kb 4 hete vettem meg. Az elmúlt két évben egyre több rajtam a narancsbőr, (gondolom az ülő életmód miatt), próbáltam az infratrainert, de nem mindig tudtam eljutni, és elég költséges is volt, így váltottam erre. Sajnos valóban macerás heti 2x leülni, bekenegetni magad és fél órán át használni, de igyekszem betartani.
Nálam a töltés nem probléma, kb 1 órát töltöm, akkor tudom használni 2x15 percig, és még marad is benne töltöttség. Kezelés után én töltöm 1 órát, így mindig fel van töltve a következő használat előtt.
A hatásról: kb a 2. héten már láttam változást, de aztán egyszer nem sikerült 1 hétig csinálni, akkor vissza romlott picit, azóta tartom, és én vélek látni javulást. Szerintem heti 3x kellene csinálni a kezelést, akkor intenzívebb lenne. Ha nyárig eltünteti nekem a narancsbőrt, akkor kap majd egy 5 csillagot, egyelőre max négyet tudok adni, de még updatelek.

Yamuna Szőlőmagolajos Fürdőbomba

Yamuna Szőlőmagolajos Fürdőbomba
2022. március 22.

Ajándékba kaptam (különben nem szoktam ilyesmit venni, max fürdősót), az illata nagyon tetszett, és már fürdés közben éreztem, hogy az olaj rátapad a bőrömre, és selymes lett tőle fürdés után is, a testápolót kb helyettesíti is. Még fürdés után legalább egy óráig éreztem az illatát a fürdőben. Nekem nagyon tetszett, lehet veszek is még, ha meglátom a boltban. A kádat, ahogy más is írta előttem, nem koszolta össze, ez is + pont:)