lavendermona

Regisztráció dátuma: 2020. január 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. január 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Yves Rocher Plaisirs Nature Olíva-Keserűnarancs Szappan

Yves Rocher Plaisirs Nature Olíva-Keserűnarancs Szappan
2021. április 14.

Már kétszer vettem, kis csomagban volt. A folyékony verzióját nagyon szeretem, ennek egy kicsit enyhébb az illata szerintem. Szépen habzik, kicsit krémes állagú. Kézmosáshoz használom. Nekem kicsit szárít, de egyébként is könnyen szárad a kezem.

Yves Rocher Sensitive Camomille Könnyed Nyugtató Arckrém

Yves Rocher Sensitive Camomille Könnyed Nyugtató Arckrém
2021. április 14.

Akciósan vettem, így nem sokalltam az árát. Könnyű, enyhén kamilla illatú krém, de alig érezni. Jól beszívódik, én nappal és este is használtam. 1 negatívuma van, hogy nekem gyorsan elfogyott ez a kiszerelés.. A szárazságot enyhén kezeli, egyébként tényleg nyugtató. Normál/enyhén érzékeny bőrtípusra tudom ajánlani. A gyors elfogyás miatt kap 4 csillagot.

Yves Rocher Szemöldök Spirál

Yves Rocher Szemöldök Spirál
2021. április 14.

Nem rég "vásároltam" a törzsvásárlói pontjaimon. Előtte ceruzát és port is használtam, és az kicsit macerás volt nekem. Ezzel viszont könnyen elboldogulok, teljesen megfelelő a szín is, szépen átfésül, fixál, természetesen színez, de ad egy szép tónust. Pontosan ezt vártam tőle. Nem maszatol, gyorsan megszárad és egész nap tart, amíg le nem mosom. Szerintem még a felét sem használtam el, de nagyon meg vagyok elégedve:)