lavendersky

Regisztráció dátuma: 2016. július 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. július 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2021. január 10.

Nagyon szeretem. Lassan 1 hónapja használom napi rendszerességgel. Kombinált, érzékeny bőrű vagyok, az orcáknál pedig tág pórusaim vannak. Mindenkinek ajánlom, akinek fénylik az arca a túlzott faggyútermelődéstől. Néha egy-két pattanásom szokott lenni, de 1-2 nap alatt lehúzta a gyulladást és pár nap alatt eltüntette a foltokat is.

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2019. december 2.

Alapvetően meg vagyok vele elégedve. A pipettás HD Liquid Coverage alapozóról váltottam erre a termékre kíváncsiságból. A nude beige árnyalatot használom, ami pont az én árnyalatom. A pipettásnál mindig kevernem kellett az árnyalatot. Közepes fedésű, primerrel használom, és viszonylag nap végéig kitart, bár a kényesebb részeknél kicsit lekopik. Minimális bőrhibáim vannak, szóval nekem a közepes fedés is bőven elég, nincs az a maszk hatása, kellemes, természetesen matt finishe van. A tág pórusokat szépen elfedi. Nem kenődik, nem maszatolódik, púder nélkül is szoktam használni.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. október 29.

Sokáig ezt az alapozót használtam, és nagyon szerettem. A fedése viszonylag magas. Sajnos nincs túl sok árnyalat, így én is csak keverve tudtam használni. Primer és fixáló termék nélkül kopik ugyanúgy, mint a többi alapozó. A nagyobb bőrhibákat nekem nem tüntette el teljesen.