Lavínia

Regisztráció dátuma: 2012. október 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dove Anti-Stress Micellás Tusfürdő

Dove Anti-Stress Micellás Tusfürdő
2019. december 12.

Kedvencem lett! A régi Dove tusikat nagyon nem kedveltem, mert valahogy sose tisztítottak igazán jól, de ez, mivel szulfátmentes mégis adtam egy esélyt, és nem bántam meg. Használat során nem szárítja ki a bőröm (mivel szulfátmentes), így a viszketés is megszűnt, közben mégis nagyon jól tisztítja a zsíros bőrt.
Azóta, hogy megtaláltam nem is vagyok hajlandó más fajtát használni.

Innisfree No-Sebum Ásványi Púder

Innisfree No-Sebum Ásványi Púder
2019. december 12.

Nekem nagyon bevált, a gyorsan zsírosodó bőrömet nagyon ügyesen kordában tartja, régebben napközben többször is kellett púdereznem, olyan fényes lett az arcom, de ezzel a púderrel szinte teljesen le is szokhattam erről.
A használatával egy semi-matt, természetes hatást lehet vele elérni, így aki a kifejezettem matt arcbőrt kedveli annak nem biztos, hogy ez jó választás.
Nagyon világos bőröm van, így ez az átlátszó szín tökéletes, a színezett púderek úgy is mindig sötétek lesznek.
Illetve azt is nagyon szeretem, hogy egyáltalán nem is látszódik, hogy púdereztem az arcom, ha száraz foltok vannak rajta azt se emeli ki, tökéletesen beleolvad a bőrbe. Könnyed, kellemes és selymes érzés az arcon.
A csomagolásában praktikus, hogy menetes kupakja van, így könnyű vele utazni, de eszméletlen nehéz úgy a pamacsra varázsolni a púdert, hogy ne szálljon mindenfelé, szóval a használata egy kis gyakorlást igényel.

Missha Speedy Solution Anti Trouble Patch

Missha Speedy Solution Anti Trouble Patch
2019. december 12.

Termékmintaként kaptam egy kis csomagot belőle, de annyira megszerettem, hogy meg is rendeltem a normál kiszerelést.
Ugyanannyira hatékonyan bánik el a kifejlett pattanásokkal, mint a Cosrx hasonló tapasza, csak ez még vékonyabb, még láthatatlanabb, és még olcsóbb is volt, talán annyit lenne jó változtatni rajta, hogy matt legyen a felülete.