lawolpertinger

Regisztráció dátuma: 2020. január 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. január 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Oriflame Giordani Gold Bronzosító Gyöngyök - Golden Kiadás

Oriflame Giordani Gold Bronzosító Gyöngyök - Golden Kiadás
2020. március 1.

Szuper az egész, jó szín, könnyen felvihető és szerintem örökké fogtartani. Jól eldolgozható és szépen építhető, ezt a részét imádom.
Egy csak a gond, ez számomra pirosító nem pedig bronzosító:( Akciósan vettem, így nem bántam meg, de ha teljes árán kellett volna beszereznem ezt a "bronzosítót" úgy csalódást okozott volna.

Garnier Botanical Hidratáló Krém Zöldtea Kivonattal

Garnier Botanical Hidratáló Krém Zöldtea Kivonattal
2020. március 1.

Nehéz erről a krémről írni most, könnyebb lett volna a helyzetem ha nem próbálom ki közben az Oriflame egyik mattító nappali hidratálóját, mert gyakorlatilag megvilágosodtam.
Ami pozitív:
- nagyon de nagyon szuper az illata
- könnyen felvihető
- árát tekintve is rendben van
- hidratál és nem okoz irritációt
Ami negatív:
- előfordul, hogy lepereg önmagában, ha simnkelek fölé akkor nagyobb is az esély erre
- nem mattít, sőt, akár önmagában akár smink alá teszem pár óra és érzem a kellemetlen érzést, fénylik a bőröm és zsíros hatást kelt

Összegezve elmondható, hogy vékony rétegben, esetleg szárazabb bőrrel rendelkező társaimnál megfelelő választás lehet, főleg, hogy az üde illata ad egy kis lendületet a naphoz viszont én továbbra is várom az igazit.

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder
2020. március 1.

Az elején nagyon tetszett, viszont néhány használat után feltűnt, hogy kicsit műanyag hatású. Ezt leginkább úgy értem, hogy a csillámok mérete(?) túl nagy, az összkép nem természetes, nappali fénynél egyértelműen látszik, hogy igenis ott van. Emellett tényleg hideg tónusú amivel nincs is feltétlenül gond, meglehetősen világos bőröm van, viszont nyáron már nem nagyon tudom használni, ha kicsit barnább leszek.
Újra nem veszem, de esti sminkhez még jó lesz, akkor jól tud működni a fényviszonyokkal és nem is kell hosszú órákig kitartania.