lazybutterfly

Regisztráció dátuma: 2017. március 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. március 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nature Republic By Flower Triple Mousse Tint

Nature Republic By Flower Triple Mousse Tint
2019. május 13.

Nekem a 04-es chic red mousse van meg ami, nagyon élénk hideg rózsaszín árnyalat. Hiába próbáltam ki mielőtt megvettem még így is az az érzésem volt, hogy teljesen más a színe a számon mint amilyenre számítottam. Tényleg nagyon erős a színe és rettentő gyorsan szárad így nem lehet vele sokat vacakolni viszont utána levakarhatatlan. Nagyon szárít, ha ez van rajtam mindig kicserepesedik a szám. Ez volt az első lip tintem de nem dobtam hátast tőle.

3M Nexcare Acne Care Dressing

3M Nexcare Acne Care Dressing
2019. április 17.

Díszdobozos változata van meg, ami szuper cuki. A dobozban 2 lapocska van, ami egyenként 14 tapaszt tartalmaz 2 féle méretben. Nagyon szeretem, a telt és gyulladt pattanásaimon használom általában. Éjszakára szoktam felragasztgatni és annyi idő alatt ki szívja őket viszont azokkal a pattanásokkal nem birkózik meg aminek kemény a közepe azt ki kell nyomni előbb. Nem tudom, hogy a nagyobb kiszerelésekben milyenek a méretek de ez a kettő nekem pont az az eset, hogy vagy túl kicsi vagy túl nagy. Még akarok kísérletezgetni más márkákkal is de elsőre ez egy jó tapasztalat volt.

Holika Holika Prime Youth Gold Caviar Capsule Cream

Holika Holika Prime Youth Gold Caviar Capsule Cream
2019. április 13.

Egyik utazásom alkalmával leptem meg magam ezzel a kapszula krémmel. Az üzletben kipróbálhattam és már akkor is nagyon tetszett. Ettől függetlenül rendkívül drágának találtam de végül megvettem és még jól is jártam mert 2-t kaptam egy áráért. Mivel ennyire drága csak ritkán vettem elő, bár az üzletben azt ajánlották, hogy reggel és este is használjam. Így is azt kell mondjam ez a legjobb kozmetikum ami valaha is a birtokomba került. Már a csomagolás is csodálatos de a hatásáról ódákat tudnék zengeni. Ha este használom a hidratáló hatását még másnap is lehet érezni, feltölti a bőrömet és egészségesen ragyogó lesz tőle. És még az illata is jó. Ha mindenképpen valami negatívumot akarnék keresni benne akkor azt mondanám, hogy egy kicsit ragacsos és nehéz a kis golyókat rendesen összenyomni de ezek eltörpülnek amellett mennyire klassz ez a termék. Nem hittem volna, de újra fogom venni :)