LBN

Regisztráció dátuma: 2015. november 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. november 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

MAC Fix+

MAC Fix+
2017. március 22.

Szeretem. Hasznaltam mast is, de osszessegeben ez egy olyan alaptermek, amit ugyan lehet massal helyettesiteni de szerintem nem nagyon erdemes. Konnyu hasznalni. Pigmenteknel is jo ha ezzel fujod le az ecsetet sokkal intenzivebben lehet felvinni szineket. Stb.

OGX Anti-Breakage Keratin Oil Shampoo

OGX Anti-Breakage Keratin Oil Shampoo
2017. március 22.

Megvettem az egész szettet. Szokitett - utobbi idoben torott végű hajam van - leginkabb, ra is fert volna h apolja. Megvettem mind a 3 termeket sampon, balzsam, olajspray.
Borzalmasan viszkez a fejbőröm, amúgy 3-4 naponta kell hajat mosnom ezzel a nap végére mintha zsíros lenne, gusztustalan. Mivel ráadásul nem olcsó termék. Ezert nem adtam fel azonnal, vmit kihagytam, ilyen 2 olyan 2 és végül már semmi más csak a sampon.
Sampon - gyakorlatiag balzsam funkciót is betoltene annyira nehez, nem habzik rendesen
Balzsam - oké, de ha a sampon utan használom már a torolkozo is csuszik a hajamrol (na jo tulzok) de mar rossz
Olaj- gondolom jo... szepen fenylik a hajon de azonnal olyan lesz a frizuram mintha 1 hete disznozsirral kennem a fejem.
Nagyon merges vagyok a termekre. Soha többet.

Smashbox Always Sharp Waterproof Kohl Liner

Smashbox Always Sharp Waterproof Kohl Liner
2016. november 14.

Ez a termék is a Try it kit-emben volt benne, fekete árnyalatban. Jajj neee. Nem lehet vele szépen dolgozni, de ha jó vonalat húzol, akkor tényleg nem megy sehova, precízen mégsem tudom használni.
Remélem, csak én voltam ilyen szerencsétlen vele.