Lea2

Regisztráció dátuma: 2016. április 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. április 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Essence Blogger's Beauty Secrets The Glow Must Go On Bronzosító és Highlighter Paletta - Serena

2020. július 3.

Nagyon csinos a csomagolás és az árnyalatok is jók. Lehetne egy jó paletta, de mégsem ugyanis a bronzosítója nagyon fényes, a szemhéjpúderek viszont mattok. Pont forditva kellene nekem legalábbis. Szép tud lenni egy fényes szemhéjpúder, még a hétköznapi sminkbe is belefér, de azt nem értem hogy az orcámnak miért kellene ennyire fénylenie??? Újságban volt promóciós termék. Nem dobtam ki mert arra gondoltam hogy csak rájövök hogy kell használni, lehet hogy csak nem értem az új trendet.. De már látom hogy nem fog eljönni a megvilágosodás úgyhogy marad az hogy használom az orcára szánt részt a szememre, ezzel a szép barackszínű festékkel viszont nem tudok mit kezdeni mert matt és emiatt poros hatást kelt. Pedig milyen jól menne a zöld szememhez. Kár érte..a színei miatt tőlem megkapná az 5 csillagot.

Lovely Color Wear Hosszantartó Ajakrúzs

Lovely Color Wear Hosszantartó Ajakrúzs
2020. július 2.

Nekem a 4-es árnyalat van meg, vagány élénk bordó. A színe nagyon el van találva, jó a csomagolás is, szép és praktikus, egyetlen negativum hogy sajnos szárítja az ajkakat. És ez nem pici baj, emiatt kettőt levonok, tehát 3 pont. Nekem tartósnak bizonyult.

Avon Perceive EDP

Avon Perceive EDP
2020. június 29.

Szúrós, édes körte illata van, el tudom képzelni hogy ősszel mikor már hűvös van, jól esik egy ilyen meleg, kicsit túlérett gyümölcs illat. Érdekes, azonnal felismerhető, de vigyázni kell vele mert elég tömény, és könnyen túlzásba lehet esni vele. Karakteres, nem túl tartós.