Lea2

Regisztráció dátuma: 2016. április 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. április 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Jade Krémtusfürdő Sensitive

Jade Krémtusfürdő Sensitive
2019. június 23.

Az illata szerintem isteni (friss virág) és meg is marad a bőrön. Viszont ilyen szempontból nem éppen sensitive, mert akinek érzékeny a bőre annak nem biztos hogy bírja ha illatosított egy tusfürdő, én viszont ennek örülök. Amiért viszont megérdemli a sensitive cimkét, az az, hogy lágy, krémes az állaga, jól habzik és nem kell sokat használni belőle, mégis jól tisztít. Ha összehasonlítom ez elődével (Aldi sajátmárkás Ombia wellness tusfürdő) ez a literes Jade sokkal jobb nála minden szempontból - illat, állag, kiadósság, bőrbarátság - és akkor még nem beszéltünk a nagyon kedvező árról. Van egy hátránya is: ez pedig a csomagolás, mert semmilyen adagolófej nincs rajta, csak a csavaros kupak. Viszont én utántöltöttem vele egy régebbi pumpás tusfürdőt (750ml-s Cosmia) és egy 250 ml-es kézmosót, igy pont minden tele lett. Ár érték aránya kiváló. Biztos van nála jobb, de az átlagos Balea, Baba meg egyéb márkáknál nem rosszabb, sőt! Szerintem érdemes kipróbálni.

Lorin Tojás Sampon

Lorin Tojás Sampon
2019. június 17.

Magyar terméket kerestem ami tisztít de nem szárít, és nem lapítja le a hajam. Tegnap megláttam a CBA-ban és gondoltam adok neki egy esélyt. A tegnapi hőségrekord és esti koncert utan csutakos és büdös volt a hajam, annyira hogy még hajnalban megmostam. Nagyon kellemes az illata, jó az állaga is. Másnapra könnyű, tiszta és hidratált lett a hajam és az illata is jó :-) igaz használtam utána a Kallos Jázminos hajpakolást. Eddig bevállt, remélem hosszútávon is ugyanilyen jól működik.

Lorin Aloe Vera Sampon

Lorin Aloe Vera Sampon
2019. június 16.

Alapvetően szerintem ez egy kímélő sampon, legalábbis nálam úgy működik. Ha nagyon zsíros a hajam, akkor más sampont használok, de ha csak frissites miatt mosok hajat, akkor teszi a dolgát. Nekem nem szárította a hajam.