Leander

Regisztráció dátuma: 2016. június 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. június 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Magical Team Intenzíven Hidratáló Szövetmaszk

Balea Magical Team Intenzíven Hidratáló Szövetmaszk
2020. január 1.

Semmi gondot nem okozott, de hatását se sokat éreztem. A használata egyszerű, illata kellemes, csomagolása cuki, de azért alapvetően csak egy kellemes kis pénzkidobás.

Lush Roots Hajpakolás

Lush Roots Hajpakolás
2019. december 24.

Nem érzem csodaszernek, de nem rossz. Kellemesen hűsít, frissít, talán picit tényleg segít a hajnövekedésben. Rövid távú dúsító hatást viszont nem igazán tapasztaltam. Az illata jó. Az én hajamon akkor működött a legjobban, ha előtte és utána is megmostam a hajam (a Lush Juicy samponnal működött a legjobban együtt).

Parasoftin Bőrhámlasztó Zokni

Parasoftin Bőrhámlasztó Zokni
2019. december 23.

Összességében szerintem nem egy rossz termék. A használata ugyan egy picit macerás, kényelmetlen. A felvitele után 4 napig tényleg nem történik semmi. Utána kb. egy hétig viszont szépen lehámlik az ember lábáról a felesleges bőr. Nálam nem volt annyira látványos, mint amire az előttem lévő bejegyzések alapján számítottam, de valószínűleg azért, mert eleve nem volt sok bőrkeményedésem. A hámlás során naponta 1x egy durva körömkefével átdörzsöltem, majd bekrémeztem a lábam. Ha vége a hámlásnak, egyenletes és pihe puha lesz a láb bőre, nagyon kellemes érzés, így nekem összességében bejött. Arra tényleg figyelni kell, hogy az ember jól időzítsen: Én december 13-án éjjel tettem fel így pont Karácsonyra lett szép a lábam.