Leander

Regisztráció dátuma: 2016. június 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. június 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Taft Casual Chic Hajparfüm & Fényspray

Taft Casual Chic Hajparfüm & Fényspray
2021. április 22.

A babahajak féken tartására vettem/használtam. Körkefére fújva átsimítottam vele a hajam amikor nagyon össze-vissza állt. Szépen megregulázta, adott neki egy kis csillogást, nagyon jó az illata is, tökéletes erre a célra. Extra plusz, hogy hiába picike kiszerelés, nálam nagyon sokáig jó volt és bármikor bárhova kényelmesen magaddal tudod vinni. Nem vagyok nagy hajspray használó/rajongó, de ezzel a termékkel valószínűleg még találkozunk.

Vichy Liftactiv Specialist Glyco-C Éjszakai Hámlasztó Ampulla Pigmentfoltok Ellen

2021. április 17.

Gyönyörűen helyrehozta a 3 terhességtől megviselt, melasmás bőrömet. Egyedül azzal a nagyobb foltommal nem tudott mit kezdeni, ami kb. 20 éve egy hormonkezelés következtében keletkezett. Szépen egységesíti a bőrképet, nekem segített a tisztátalanságok, mitesszerek, pattanások csökkentésében is. Biztosan fogok még beiktatni hasonló 20 napos kúrát ha esetleg megint kicsit leromlik a bőröm állapota. Illetve természetesen kipróbálok majd valami hasonló hatóanyagú, olcsóbb terméket, hátha tényleg azok is tudják ezt. Amíg erről magam meg nem győződöm, addig nálam mindenképpen 5 csillagos.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk
2021. április 14.

Egy átlagos hajpakolás/balzsam hatását nyújtja, semmi extra, de nem is kifejezetten rossz. Átlagos illat, kellemes, de teljesen jellegtelen illat - pár hete fogyott ki, mostanra már felidézni sem tudom. A hatása meg valamivel puhább haj, mintha egyáltalán nem használnék se pakolást, se balzsamot. Elmegy, de azért újra valószínűleg nem fogunk találkozni.