Leander

Regisztráció dátuma: 2016. június 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. június 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Diadermine Lift+ Super Filler Fátyolmaszk Azonnali Ráncfeltöltő Hatással

Diadermine Lift+ Super Filler Fátyolmaszk Azonnali Ráncfeltöltő Hatással
2019. május 21.

Jó kis maszk - szépen hidratál, frissít, feltölt. Nincsenek még nagyon markáns ráncaim, így a ráncfeltöltő hatását nem tudom igazán megítélni. Könnyű használni, jó a formája, mérete. Vannak átütőbb hatású maszkok, de ez is egy korrekt termék, egyedül az ára tűnik túlzásnak - hasonló hatást azért több jóval olcsóbb fátyolmaszk is tud produkálni.

Clinomyn Fogkrém Dohányzóknak

Clinomyn Fogkrém Dohányzóknak
2019. május 19.

Alapvetően csak koca dohányos vagyok, így nem a cigi okozta sárgaság miatt választottam ezt a fogkrémet. Eléggé természetesen fehérek a fogaim, viszont az elmúlt kb. 7-8 évben azt tapasztaltam, hogy az alsó fogsoromon nagyon hamar, pár hónap alatt csúnya barnás fogkő szerű elszíneződés jelenik meg, amit eddig csak a rendszeres fogkőszedés szedett le. Eléggé elkeserítő volt, mert már évi 2-3 fogkőszedés mellett is egyre gyakrabban megjelent. Kétségbeesve kérdeztem mindig a fogorvost, hogy hogyan lehetne ezt eltüntetni/kialakulását késleltetni és egyszer végül azt javasolta, hogy próbáljak ki egy dohányosoknak való fogkrémet, csak ott, ahol ez a probléma felmerül, azaz nálam az alsó elülső fogaimon, a rendes fogmosást kiegészítve, azután kb. 1 további percig. Konkrét fogkrémet nem mondott, így végül én magam választottam ezt a DM-ben és nem bántam meg. Amióta a problémás területet +1 percig sikálom elektromos fogkefével, azóta gyakorlatilag megszűnt ez a barnás elszíneződés, elég évente egyszer fogkőszedésre mennem, mégsem néznek ki elhanyagoltnak a fogaim. Ez az abszolút csodaszer. :)

Dove Go Fresh Apple & White Tea Golyós Deo

Dove Go Fresh Apple & White Tea Golyós Deo
2019. május 19.

Jó cucc. Nem ér fel az izzadság elleni védelem terén egyes komolyabb deókhoz (pl. Rexona Maximum Protect vagy Garnier mineral sorozat) viszont kellemes az illata, nem szárít, nem irritál és eléggé jól teszi a dolgát - egyedül a legnagyobb kánikulához vagy komolyabb edzéshez nem az igazi. Egy hétköznapi téli/tavaszi napra viszont tökéletes. Jó az illata is, nem hivalkodó, nem tömény, de én valamivel jobban kedvelem a körtés verziót. Szóval számomra azért semmilyen tekintetben nem hozza a max. pontot, de lehúzni se szeretném nagyon, mert összességében egy korrekt termék.