lecsapaketchup

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. február 19.

Nagyon szeretem! Ez az eddigi legjobb szempillaspirálom, pedig nagyon sokkal próbálkoztam már. Apró pilláim vannak, és nagyon szépen hosszítja őket, illetve én 3 rétegben szoktam felvinni, így szépen dúsítja is. Igaz kicsit összetapasztja a pillákat, de engem nem zavar. Biztosan újra fogom venni, ha elfogy.

The Body Shop Banános Sampon

The Body Shop Banános Sampon
2020. március 30.

Nekem utazóméretben volt meg, és nagyon megszerettem. Fantasztikusan tisztít, az illatát csak addig érzem, amíg hajat mosok vele, utána elillan és csak "frissesség illatot" hagy maga után. De nekem ez tökéletesen megfelel. Nem töredezett tőle jobban a hajam, nem viszkettem hajmosás után, nagyon tisztának éreztem utána a hajam. Abszolút kedvencemmé vált.

Balea Sensitive Krémtusfürdő

Balea Sensitive Krémtusfürdő
2020. március 30.

Nagyon szuper ez a kis termék. Sajnos ekcémás lettem (munkahelyi ártalom), és problémásak lettek a bőröm számára az eddig használt agyon parfümözött tusfürdőim. Ez viszont abszolút nem bántja a bőrömet, kellemes, tisztaság illata van. Jobb nem lett az ekcémám tőle, amit nyilván nem is vártam el tőle, viszont tényleg nem irritálja az amúgy is igénybe vett bőrömet.