lefteye

Regisztráció dátuma: 2012. július 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2013. június 25.

Update: Töretlen a szerelmünnk, nem hagyott még cserben :) ebben a melegben viszont kell egy kis púder rá, bár most olyan meleg volt, hogy egyáltalán nem kentem semmit az arcomra :D viszont most nézem, hogy már 2 hónapja majdnem minden nap használom és még simán van benne :))

Én azt hittem, számomra már nincs remény, annyi drogériás alapozót próbáltam már, de egyik rosszabb, mint a másik. Pattanásos vagyok, heges is kicsit, kombinált bőröm van, és nagyon fehér vagyok... azt hiszem ezzel nagyon sok drogériás alapozót helyből dobhatnék a kukába..DE itt lépett közbe ez a csoda: egy kedves ismerősöm a mac-ben dolgozik és mondta, hogy szívesen segít kiválasztani a legmegfelelőbbet, kicsit féltem, hogy oylan nem létezik még ebben az univerzumban, de örömmel jelentem: LÉTEZIK! :) és ő lenne az :) az NW15-ös árnyalat pontosan illik a színemhez, egy rétegben is csodálatosan lefedi az ádáz piros foltokat, nem elsz maszkahatása, kényelmes viselet, nem kell púder(!) szétteríti a bőröm saját olaját és ez szuper a szárazabb részekre, ja és sokáig tart, nem mászik el, nem is tömíti el a pórusaimat és még fényvédőt is tartalmaz. borsos az ára, de aki iylne reménytelen eset, mint én annak nincs választási lehetősége..vagy veszi a szarokat és csak ront a helyzeten vagy megfizeti a minőséget, de cserébe sokáig elég lesz és garantáltan a legjobban hozzád illőt választjátok ki. javaslom mindenkinek, hogy nyugodtan tájékozódjon a neten is, de menjen el mindenképp a boltba, ingyen felteszik az összes lehető alapozót ami szóba jöhet és segítenek választani. én mindenképpen ezt fogom újravenni, inkább kuporgatok rá, de ez tényleg megéri! :)

Lovely Nude Körömlakk

Lovely Nude Körömlakk
2013. június 25.

Update: Egy rétegben nem csíkoz, szóval maradok annál, szép így is nagyon :)

Elso nude lakkom, de meg vagyok vele elegedve. Olcso es szep, bar nekem 2reteg kell es picit csikos, de sokaig birja, a labujjaimon majdnem egy masfel hetig fent volt es megis "szandalkepes" maradt :))

Alverde Alma Papaya Sampon

Alverde Alma Papaya Sampon
2013. június 22.

Nekem nagyon bevalt, vegre egy szep osszetevos sampon :) szepen tosztit, nem dragabb a tobbinel es jo az illata :) hamar elillan ugyan, de nekem ez nem okoz gondot :) ujraveszem majd szerintem, de meg tesztelgetem azert az alverde valasztekat