Legadema

Regisztráció dátuma: 2018. február 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. február 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 11 eladás
Megnézem

Guerlain Two-Tone Blush

Guerlain Two-Tone Blush
2021. április 1.

02 Neutral Pink árnyalatát, amikor megláttam azonnal beleszerettem. Gyönyörű rózsaszín és gyöngyházfényű highlighter.
Maga a pirosító annyira természetes pont, ahogy előttem írták, mintha belülről áradó fénnyel és arcpírral születtem volna.
Fényképeken kevésbbé látszik, élőben viszont elvarázsol a termék szépsége.
Nekem ő az egyik kedvenc pirosítóm. Kíváló minőség, természetes hatás, sokoldalúan felhasználható, a két szín együtt vagy külön-külön is gyönyörűen használható.

Guerlain KissKiss Shaping Cream Lip Colour Rúzs

Guerlain KissKiss Shaping Cream Lip Colour Rúzs
2021. április 1.

Nem vagyok annyira rúzsos. De ez a rúzs annyira gyönyörű. És amikor használom tényleg úgy érzem, hogy hozzátesz valami pluszt a kinézetemhez.
Egy krémes rúzs, tehát a tartósságától nem kell azt várni, hogy 8 órát kibírjon.
Felkenés után 2-3 órát tart, evés- ivás nélkül (max. szívószállal).
2 árnyalatom van. Az egyik a 368 Baby Rose, ami nekem a Nars Orgasm színére emlékeztet. A másik a 309 Honey Nude, ami egy természetes világos mályvás beütésű rózsaszín.
Maga a rúzs nagyon krémes, de nem folyik szét az ajkakon.
Egyébként próbáltam Chanel Rouge Allure krémes rúzsai közül egy árnyalatot és gondolkodás nélkül a Guerlain rúzsait választanám.

Aura Glorious Cheeks Highlighter

Aura Glorious Cheeks Highlighter
2021. március 31.

Wow! Ha egy szóval kellene jellemezni.
Ez aztán tényleg highlighter, mármint abból a kategóriából, ami fényt csempész az arcra, kiemel ahol kell. Aki az ultra erős fényt keresi, ami kilométerekről ordít annak nem ő kell. Ez a termék szerintem nagyon ott van ami az én ízlésemet illeti. Semmi glitter, semmi csillámpor. Egyszerűen csak belesimul a bőrbe. Sokkal jobban szeretem, mint a Mac Soft&Gentle higlighterét. Pont ezért azt tovább is adtam.
A textúrája is remek, por de mégis olyan vajas, krémes. Az egyetlen dolog amit sajnálok, hogy csak 3 színben kapható.

1 MÁRKA