Legadema

Regisztráció dátuma: 2018. február 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. február 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 43 eladás
Megnézem

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2022. január 11.

Èn nem vettem èszre változást amikor használtam.
Nem használtam rendszeresen, mert viszonylag kevès bőrhibám van. Viszont a legutóbbi alkalomkor , amikor használtam másnap több helyen is kijöttek újabb, apróbb pattanások az arcomon. Nem hogy segített volna inkább gyarapodtak az arcomon a pattanások. Valószínű nem fogom újra vásárolni

NARS Light Reflecting Loose Setting Powder

NARS Light Reflecting Loose Setting Powder
2022. január 7.

Update:
Újravásároltam, mert nagyon tetszik az a láthatatlan vègeredmèny amit csinál. Egy dologra kell csak odafigyelni mègpedig a szem alatti területre. Nekem az egy eleve szárazabb rèsz, ezèrt oda csak nagyon kevèske kell.

Tényleg nagyon finom kis púder. Arcon észrevétlen. Nem látszik, hogy púdert használtam, láthatatlan, de mégis ott van. Összemossa a sminket egy egységes szép összképpé.
10 gramm mégis a tégelyben egy picit kevésnek tűnik.
Én nem vettem észre a csillám darabkákat, de ha lenne azt se bánnám.
Nem mattit, amire nekem egyebként sincs szükségem.
Ha elfogy lehet újra venném, de még nem tudtam eldönteni, hogy valóban megéri-e az árat, mivel csodát nem csinál, viszont valóban egy szép sminket még szebbé tud tenni mindezt láthatatlan módon.
Bársonyos érzetet hagy maga után.

Marc Jacobs Beauty Glow Stick Glistening Illuminator

Marc Jacobs Beauty Glow Stick Glistening Illuminator
2021. szeptember 19.

2-3 alkalommal próbáltam. Kézfejre kenve erős arany fénye van, arcon már nem annyira szikrázó. Átlagos highlighter stick. Számomra van ennél jobb.

1 MÁRKA