LegallyBlonde

Regisztráció dátuma: 2016. október 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Rimmel Wonder'full Vízálló Szempilaspirál

Rimmel Wonder'full Vízálló Szempilaspirál
2017. augusztus 9.

Nagyon akartam szeretni, hetekig nézegettem, hogy megvegyem -e ,mert valahogy mindig fenntartással kezeltem az ilyen szilikonos kefével megáldott spirálokat. Régimódi vagyok, a hagyományos keféseket szeretem. De ennek annyira jó hosszú "tüskéi" voltak, hogy nem bírtam ellen állni, úgy voltam vele, ennek muszáj szépen szétválasztani a szempillákat. Nekem a sajátom is elég hosszú, tehát nem vártam se túl nagy hosszítást, se dúsítást, csak szépen válassza szét őket és a szőke pilláimat fesse feketére. Nos ennek a kevés elvárásnak sem sikerült megfelelnie. Ahogy kihúzom a dobozból a kefe legvége tocsog a festéktől, tehát nem üreset vagy kiszáradtat sikerült vennem, csak épp a kefe érdemi részére nem jut belőle elég , úgyhogy 2-3x kell áthúznom mire tényleg feketék lesznek a pilláim. Még jó, hogy hosszítást vagy dúsítást nem vártam, mert abban se teljesít semmit. Azt meg, hogy szépen elválassza a pillákat szintén nem tudja megoldani. Ezt hívják totális pénzkidobásnak.

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2017. március 30.

2 csillag, mert bár nem sokra megyek vele, ki mégse dobtam, vész-vész tartaléknak rakosgatom, tehát minimális haszna van, hogy megvettem, de amúgy szerintem förtelem. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg. A színével még ki is lennék békülve, eleinte annak is próbáltam örülni, hogy az átlagnál keményebb, gondoltam szuper, egyszerűbb lesz vele dolgozni, nem kenődik majd, egyszerűbb lesz vékony szálacskákat húzni vele...hát ez nem így lett. Néha azt érzem kilyukasztom már a bőröm annyira nyomom, de színe alig marad, olyan érzést és hatást kelt, mint ha rajta hagytam volna a kupakot és így várom az eredményt, ami nyilván nem jön... na amikor meg végre sikerül elérni, hogy valamennyire látszódjon, akkor viszont folyik, kenődik, kenterbe verve sok eleve puhább állagú ceruzát.

RdeL Young Szemöldökceruza

RdeL Young Szemöldökceruza
2017. március 30.

Nagyon világos a bőröm, kék a szemem és világos szőke a hajam. Ebből kiindulva a szintén szőke szemöldökömet igyekszem úgy formázni, hogy azért ne éljen külön életet utána a fejemen a szemöldököm, mint Kiszel Tüncinek... ennyire világos árnyalatot - ami tényleg szőkés barna és nem pl kislibafos sárga - elég nehéz találni. Nem azt mondom, hogy ez a szemceruza az általam megálmodott tökéletes árnyalatot hozza, de olyan 90%-osan igen. másik gondom vele, hogy nem tudom tű hegyesre hegyezni akárhogy próbálkozom, így pedig igazán vékony szálacskákat nem tudok vele húzni. Ugyanakkor 400Ft-ért még így is azt mondom megéri és ajándék, mert könnyű vele dolgozni, nem túl kemény, de nem is túl puha, hogy kenődjön össze vissza. Nem azt mondom, hogy nem keresgélek már soha többet mellette, mert jelenleg is azt teszem, de 400Ft-ért jelenleg a 3. kerül a polcomra, mert egy biztos pont, hogy jól használható, jó a színe, és a reggeli kapkodásban is jól lehet vele dolgozni.