leila0803

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Dior Poison Girl

Dior Poison Girl
2019. december 11.

Elegancia, kellem, baj, es egyediseg... Talpig Dior a maga edes gourmand lelkevel... ;)
A kezdés csodálatos diós és mandulás sütis mazsolás csábítás. Majd valami romantikus álom ahogyan a mandula, a vanília és a tonkabab játszik a bőrömön. Mégsem válik nehézzé, hiszen a narancs és a rózsa könnyíti, kiegyensúlyozza. Tartós, és végig gyönyörű.
Én ajánlom fogyókúra idejére, hisz a kutatási erdményekkel ellentétben, bennem nem kiváltja, hanem betölti az édesség utáni vágyat. Simán kialkudom magammal, hogy csoki helyett fújhatok egyet magamra. ;)
Nem bánom, hogy sokan nem szeretitek, ne is váljon túl közkedveltté, különlegesebb marad. :)
Az egyik reggel barátnőm átjött, és hitetlenkedve kérdezte, hogy én kora reggel mitől illatozom ilyen csodásan. Ez a tegnap esti Poison girl volt. Amennyire elsőre elriasztott, most annyira rabul ejtett ez a parfüm. Csodás szülinapi ajándék volt.
Örülök, hogy az enyém lehet. :-) Új kedvenc!

Kis mosolyszunet utan ujra dul a szerelem, tokeletes harmonia. A legszebb edes gourmand szamomra. Aaa, el sem hiszem ezt a csodas parfumot, es en majdnem elcsereltem itt. Olyan boldogsag most a hidegben beleburkolozni, unnepi esszencia. :-)

Chanel Chance Eau Vive EDT

Chanel Chance Eau Vive EDT
2019. december 9.

Fantasztikus kompozicio, a legelelegansabb friss illat! :)
A kiemelkedo kategoria èkes tagja, hiszen a leszaradas nagyon finom es idonkent atsuhan a teren eteri eleganciaval. Varazslat...

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2019. november 22.

Erdekes otlet az uveg. Igazabol ettol biztosan konnyebb eladni es alapvetoen jol is nez ki.

Az illat fantasztikus, az elso 10 perc abszolut konnyed, kulonleges, finom. Sajnos rajtam a leszaradas zavaro, szintetikus.