leisztinger10

Regisztráció dátuma: 2011. október 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. október 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

s-he stylezone Artificial Lashes Műszempilla

s-he stylezone Artificial Lashes Műszempilla
2016. október 14.

Ez volt az első műszempillám (mindenféle tekintetben) és teljesen meg voltam vele elégedve. Könnyű volt feltenni, a ragasztójával sem voltak gondjaim és egy egész estés bulit simán kibírt, úgy, hogy már délután fel kellett tennem, el sem mozdult, szóval mindenkinek csak ajánlom, főleg ezért a pénzért.

Revlon Ultra HD Matte Lipcolor

Revlon Ultra HD Matte Lipcolor
2016. október 14.

Egyszerűen fantasztikus rúzs!!! Nagyon nagyon nagyon tartós, tényleg egy egész délutánt+estét kibír, evéssel, ivással együtt. Én az USA-ból hoztam, ott 7-9 dollár között mozog az ára, de teljesen megéri. Az illata meg egyszerűen hihetetlenül finom, szóval mindenkinek csak ajánlani tudom! ;) <3

Himalaya Herbals Ajurvédikus Fogkrém Természetes Fluoriddal

Himalaya Herbals Ajurvédikus Fogkrém Természetes Fluoriddal
2016. február 14.

1 hete használom (egyszer-kétszer Paradontax-szal), és egy csodaszer. A fogorvos ajánlotta, hogy gyógynövényes fogkrémet használjak, mert könnyen begyulladhat az ínyem. Amióta ezt használom egyszer sem vérzett az ínyem, az ízével sincs semmi gond, a színét furcsállottam, de az itt leírt vélemények alapján már fel voltak készülve rá. Ajánlom mindenkinek, tényleg használ és sokáig kitart (legalábbis eddig).