lejlova

Regisztráció dátuma: 2013. október 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. október 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Paula's Choice Resist Youth-Extending Daily Fluid SPF50

Paula's Choice Resist Youth-Extending Daily Fluid SPF50
2019. szeptember 25.

Meglepő, hogy itt a KM-en nem áll túl jól a szénája, pedig... Először tasakos mintát próbáltam (két használatra elég), most pedig a deluxe-ot kenem kb egy hete. Eddig ez a fényvédő működik együtt legjobban a sminkkel nálam, késő délutánra kicsit befénylik az orrom, de kb ennyi. Az eddigi fényvédőim (koreai, NIOD, drogériás, patikai) mind összecsomósították az alapozómat, és marha ronda volt a fejem.
Szeretem az állagát, a pore filler dolog is mintha működne, pedig azt is parasztvakításnak szoktam venni :D
Drága, de ha ez így marad, akkor jön a teljes kiszerelés.

MAC Studio Fix 24-Hour Smooth Wear Concealer

MAC Studio Fix 24-Hour Smooth Wear Concealer
2019. szeptember 13.

Az eddigi legjobb korrektorom. Szem alá, és pattikra is használom, szem alá beauty blenderrel, pattikra ecsettel ütögetem, és nagyon szépen elfedi. Kellemes a viselete, jó a csomagolása, minden áldott nap használom, de a legjobban önmagában egy púderrel szeretem.

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2019. június 18.

Ez a szárazsampon vált be a legjobban. Én szépen el tudom oszlatni, az illata is jó, felszívja a zsírt. Frufrum van, és mostanában kifejlesztettem egy új módszert. A frufrumra fújok egy kisebb mennyiséget, és hajszárítóval még a formáján (az lesz hamarabb zsíros, elalszom stb) is tudok alakítani, tulajdonképpen be tudom szárítani. Két perc az egész.