Best of Beauty 2019

lena76

Regisztráció dátuma: 2015. november 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Babor High Protection Sun Lotion SPF30

Babor High Protection Sun Lotion SPF30
2018. augusztus 14.
(!)

Szintén tesztdarab. Lehet, én leszek az első, aki annyira nincs elragadtatva. Talán túl nagyok voltak az elvárásaim... Már az elején problémáim akadtak, ugyanis az adagolófej, mintha az alján is "eresztene", oldalt is folyt a naptej. Magával az állagával semmi baj, jól kenhető, tényleg hamar beszívódik, matt finist ad. És itt vége is a pozitívumoknak. Az egész családot ezzel kentem tengerparti nyaraláson, de sajnos az egyik gyerkőc kivételével - aki már focizás közben jó alapszínt szerzett be előre- mind leégtünk. Pedig kényszeresen kentem újra minden vízből kijövetel után. Talán tengerpartra 50- es kellett volna?

Langhaarmädchen Silver Blond Hamvasító Sampon

Langhaarmädchen Silver Blond Hamvasító Sampon
2018. július 22.

Ez valami szuper! Én is sok hamvasító sampont próbáltam már eredetileg sötétszőke szőkített hajamra, de egyiknek sem volt ennyire jó a hatása. Egy mosás után is gyönyörű hamvassá teszi a hajat, pedig az enyém néha sárgul néha vörösödik, szóval nem egyszerű eset. Kicsit szárít, de ez hajolajjal orvosolható. Nekem az illata is tetszik.

Terra Naturi Aloe Vera Szemfesték Lemosó

Terra Naturi  Aloe Vera Szemfesték Lemosó
2018. április 7.

Szemfesték lemosására nem igazán alkalmas. Leszed valamennyi festéket, valóban gyengéd, nem csíp. De ha utána még micellás vízzel is dörgölnöm kell a szemem, akkor minek használjam ezt előtte? Nálam kukában végezte, pedig nem szoktam ilyet alapos ok nélkül