Lena800805

Regisztráció dátuma: 2015. január 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 15 vétel
Megnézem

Dr. Wolff Alpicort F Oldat

Dr. Wolff Alpicort F Oldat
2015. április 23.

1-1,5 éve kezdett el iszonyatosan hullani a hajam, de annyira, hogy már kilátszott a fejbőröm. Minden vizsgálatot elvégeztettem, semmi eltérést nem találtak sem a vérképemben, sem fogászaton, nőgyógyászaton, sehol. Aztán a bőrgyógyászom felírta ezt, illetve egy gyógyszertárban kikevert kénes krémszerű sampont, valamint elkezdtem kovaföldet szedni. A hajszeszt az első két hétben minden nap kellett használnom, később hetente 1-2 alkalommal. Ma már csak akkor, ha eszembe jut. (Átlagosan kéthetente egyszer.) Valójában nem tudom, hogy a három szer együttes alkalmazása segített, vagy esetleg külön-külön is hatásos lett volna bármelyik, de tény, hogy a fejem telis tele van 4-5 cm-es hajszálakkal, de olyan mértékben, hogy kínos fotózkodni, mert minden képen égnek áll a hajam. Persze ezerszer inkább ez az állapot, mint a korábbi :). Láthatóan és érezhetően megsűrűsödött, dúsabbá, és nagyon erős szálúvá vált a hajam.

dr Wolff Plantur39 Koffeines Sampon

dr Wolff Plantur39 Koffeines Sampon
2015. április 23.

Nekem sajnos nem segített a hajhullásomon.

La Mauve Supreme Prime Cleansing Milk

La Mauve Supreme Prime Cleansing Milk
2015. április 23.

Nekem nagyon bevált sminkeltávolításra. Nem irritálja még a hiperérzékeny szememet és szemkörnyékemet sem. Kíméletesen tisztít, nem húzódik a bőröm utána.