LenAdam

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Isana Hajápoló Olaj

Isana Hajápoló Olaj
2016. március 12.

Szerencsére egészséges a hajam. Balzsamokat nem kenek rá csak olajokat szoktam hajmosás után. Gondoltam, teszek egy próbát ezzel. Itt láttam, hogy az összetevői nem valami szépek.... Mivel csak a hajvégre kenem, talán nem lesz tőle bajom. Különösebb hatás nem tapasztaltam. Ugyan olyan maradt a hajam, mint volt, nem törik jobban. Kb. 4 pumpányit szoktam elkenni és nem nehezíti el hajam, nincs olajos, ragacsos érzet szárítás után. Ez nekem azért fura, mert fele ennyi mandula- vagy olívaolaj sok szokott lenni. Ebből csak arra jutottam, hogy nem lehet ebben a termékeben valami sok argán- és napraforgó olaj... Újravenni biztos nem fogom, maradok a natúr olajoknál.

Cuticura Shine Control Facial Cleanser

Cuticura Shine Control Facial Cleanser
2016. március 12.

Kuponos kedvezménnyel jutottam hozzá. Gondoltam kipróbálom, bár tartalmaz SLS-t, amit próbálok kerülni. Nekem kicsit nyúlós az állaga. Szárítja a bőröm, az illata kellemes. Kevés is elég belőle, ezért gazdaságosnak mondható. Újravenni nem fogom, mert találtam ennél jobb és olcsóbb mosakodót, amit tetőtől talpig tudok használni.

Babydream Extra Sensitive Fürdető és Sampon

Babydream Extra Sensitive Fürdető és Sampon
2016. január 29.

Nagyon szeretem, teljesen elégedett vagyok vele! Arclemosáshoz, fürdéshez, zuhanyzáshoz és hajmosáshoz is használom. A gyerekeimnek is bevállt. Utazásnál nagyon jó, mert elég ez az egy mosakodó-sampon hármunknak és nem kell fejenként 2-3 terméket bepakolni.

1 MÁRKA