Lenaeri

Regisztráció dátuma: 2020. március 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. március 6.
Bőrtípus: -

1 ELADÓ KRÉM

Dior Dolce Vita

Dior Dolce Vita
2020. szeptember 20.

Jajj, annyira sajnálom, hogy nem működik a bőrömön. Pedig az összetevői alapján kell, hogy szeressem! Minden nap tesztelem, de még mindig tömjénes szaga van rajtam, amit ki nem állhatok. ( pedig amikor kifújom, csúcsszuper)
Nem adtam fel, és reggel tettem egy próbát a ruhámra fújva ( olyan nincs, hogy ne barátkozzunk össze) Végre megtörtént az áttörés. Textilen nem válik tömjénes, füstölős valamivé.
Úgyhogy Dolce Vita, Te ruhás leszel!

2020. szeptember 20.
Nem tudom mi történhetett, de pár hét után ma is tettem egy próbát a bőrömön és most kefejezetten tetszik. Lehet, hogy csak szoknom kellett...

Dior Hypnotic Poison EDT

Dior Hypnotic Poison EDT
2020. szeptember 18.

Egy éve van a birtokomban és valamiért ezidáig nem sikerült megszeretnem. Megvettem az összetevői és a férjem iránta való rajongása miatt.
Néha-néha próbálkoztam vele, hátha... De nem. Félretettem, van sok másik a készletemben.
A napokban volt egyféle hiányérzetem valamiféle édes, sütis parfüm miatt. Eszembe sem jutott. Aztán megláttam a fiókom mélyén.
Újraíródott a kapcsoldatunk. Én sem értem... :-)
Ma már imádom!! Hiába szeretik sokan, magamon kívül még soha nem éreztem senkin. Nagyon különlegesnek tartom.
A tartóssága 10 pont. Használata után kimosott pulóveren még mindig érezhető volt.

Giorgio Armani My Way EDP

Giorgio Armani My Way EDP
2020. szeptember 14.

Jöttem gyorsan felpontozni. Ha tehetném, többet is adnék, hogy feljebb hozzam szerencsétlent. 😀
Teljesen meglepett a szúrós, borzalom, nagymama, stb. jelző.
Rajtam annyira ártatlan kis könnyed illatka. Nem kell túl komolyan venni! Hiába nincs tele gyümölccsel én mégis érzem benne. Mindenből van egy ici-pici. Édes, de nem fullasztóan, virágos, de nem virágcsokor, picit citrusos, de pont amennyire kell.
Igazából nem is bánom, hogy nem népszerű illat. 🙂