lenastewart

Regisztráció dátuma: 2016. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Oriflame Full Moon EDT

Oriflame Full Moon EDT
2017. november 11.

Az alapára (a méretéhez, és a többi Oriflame-es parfümhöz mérve) drága, én kedvezményesen vettem. A fiú változata nem rossz, de a női! Egyenesen *büdös* .A családban senkinek nem jött be, ismerősöknek se tudtuk odaadni, senkinek sem tetszett.
Mintha nem is azt a terméket kaptam volna, amit itt (is) annyian dícsérnek. Óriási csalódás, szinte átverve érzem magam.

Treacle Moon Marshmallow Heaven Kézápoló Balzsam

Treacle Moon Marshmallow Heaven Kézápoló Balzsam
2017. november 11.

Elsősorban azért néztem ki ezt a kézkrémet, mert egy különleges illatú, vegán terméket akartam. Az illata tényleg nagyon édes, habár bevallom az én ízlésemnek felvitel után is kicsit tömény. Elég zsíros, ezért nehezen szívódik fel. Szerintem tartogatom a téli hónapokra, amikor extra száraz lesz a bőröm. Az összetevők se rosszak, csodák csodájára nem viszket tőle a bőröm, ami nálam nagy szó.
Összességében szerintem ez egy átlagos krém, amit az illata tesz különlegessé.

Vital Erbum Detergente Active

Vital Erbum Detergente Active
2017. november 4.

A hajam 1,5-2 éve ritkult, foltokban alig volt hajam, a töve zsírosodott, a végei szárazak és töredezettek voltak. 2 hónapja mentem el egy mikroszkópos hajvizsgálatra, ahol kiderült, hogy a fejbőrön található természetes gombák túlszaporodtak a fejemen, ezek eltömítették a pórusaim, elgyengítették a hajam, ill. nem hagyták hogy a zsír eljusson a hajvégeimre. A kozmetológus ezt ajánlotta, havonta járok kontrollra, 2 hónap használat után óriási különbséget látok! Már két hét után hatott. Heti kétszer kell megmosnom vele a hajam, a barátnőmnek szörnyen zsíros haja van, ezért neki 3 naponta. 3-6 hónap után teljesen rendbe fog jönni tőle a hajam. Használata egyszerű, 4 csíkot kell vele húzni a fejbőrre, majd belemasszírozni. Kicsit drága, de megéri az árát, és mivel kevés is elég belőle hónapokig elég. Hígítva, használat közben az arcbőrre is lehet kenni, annak is jót tesz.

Update: lassan 2 év használat után a hajam teljesen rendbejött, erős, dús, és a vége is egészséges.