Lencseee

Regisztráció dátuma: 2016. április 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Huda Beauty Naughty Nude Eyeshadow Palette

Huda Beauty Naughty Nude Eyeshadow Palette
2021. június 13.

Ez egy igazán különleges paletta. Sok-sok reviewt megneztem, mielőtt megvettem. Tettem mindezt annak ellenére, hogy azért többségében inkabb 4/5-re értékelték és az ezt megelőző palettakhoz hasonlítgattak, mondván, nincs benne semmi eredeti. Hát, én rendelkezem a nude kicsikkel, a retrograddel es a new nude-dal, ami ebben a színkombóban ezzel összehasonlítgatható a márkán belül. És az én összehasonlításomban ez egyedülálló. A kampányfotókon valóban annak tűnt, aminek leírtak, de ahogy kézbevettem és használni kezdtem, nekem ez lett a legelbűvölőbb ebben a színkombóban, ami eddig a kezemben járt. Éééés, nagyon nem azok az árnyalatok vannak benne, mire azt gondoltam, hogy az ezt megelőző burgundis-barnás-nudeos vonalát kissé megkeverve összemixelt egy nagy palettát. A duokŕomok élőben álomszépek, különlegesek. Egy pillanatig nem bánom, hogy a kívancsiságom győzött, gazdagodott a gyűjteményem egy egyedülálló palettával. (Minősége, akár a retrograde-é.)

La Roche-Posay Cicaplast Gél B5

La Roche-Posay Cicaplast Gél B5
2021. május 19.

Amennyire nem tudtam megszeretni az LRP cuca kremjer, annyira imadom a geles verziot. Nalam ez a nyero regeneralo "krem".

Paula's Choice Resist Weekly Resurfacing Treatment

Paula's Choice Resist Weekly Resurfacing Treatment
2021. május 13.

Borzaszto nagy remenyeket fuztem hozza, hiszen ez egy Paula termek, hiszen draga, hiszen 10%-os aha, hiszen annyira jo az ertekelese, hiszem Paula bha-jat eddig nalam masik bha termek nem tudta ubereleni. Hat, ezek utan kozepes. A nevetsegesen olcso TheOrdinary aha+bha siman veri a hatas es a borkep tekinteteben, az ar-ertek aranya kozepes, ha csak az arat neznem, elegtelen. Ennyi igerettel es ilyen aron ennek csodat kellene tennie, de nalam nem jott ossze.