Lencseee

Regisztráció dátuma: 2016. április 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Benton Cacao Moist and Mild Serum

Benton Cacao Moist and Mild Serum
2020. február 22.

Nagyon klassz hidratalo szerum. Bajban vagyok, mert elfogult vagyok (joggal) a marka irant...es be kell vallani, vannak ennel olcsobb hidratalo szerumok is a piacon, sot meg a hataron belul is, igy nem egy kihagyhatatlan termek a kategoriajaban...de, ha valaki szereti a benton, csalodas nem eri...szokasos szep osszetevok, kimeletes apolas, nincs illat, nincs alkohol, szeretem (2.uvegnyit mar magamra kentem), de mindent osszevetve nem nem.csodaszer, de jo termek.

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2020. február 7.

Jo allapotban tartja a boromet, az allaga nagyon tetszik, beszivodik hamar, igy a hidratalot kenhetem ra rovid idon belul. A tubusa jol zar, utaztathato. Mar 3szor vettem ujra. Az ara nagyon barati. Egy uvegnel nem ereztem csodat, de szivesen vettem ujra, hogy tovabb probalkozzunk egymassal es hosszabb tavon vegre bevalt valami. Irritaciot, hamlast, vagy barmi negativumot nem tapasztaltam a hasznalata kozben, utan. Talan kivancsisagbol a 4.uveg elott egy masik ordinarys retinolt is kiprobalok. Nem csodaszer, mert nem tuntet el semmit, de halvanyitja mimd a pigmentfoltjaimat, mind a feluleti rancokat (ezek ott maradnak, csak optikailag kisebbek lettek az elmult honapok alatt, mint, ahogy a porusaim is, de arra es ezzel egyutt hasznalom a niacinamid szeeumukat, ahogy a skinsmartos videoban javasoltak).

Bourjois Rouge Velvet Lipstick

Bourjois Rouge Velvet Lipstick
2020. február 7.

Ahol nem erintkezik semmivel, szepen tartja magat, de a sotetebb ruzsoknal a ket ajak kozott eltunik es nem tul szep a kopassal. (Vilagosnal nem zavar annyira, mert nem latszik annyira...)Az allaga szuper, nagyon tetszik, de ennek is furcsa zsirkreta szaga lett, pedig alig par honapja bontottam. Teljes aran nem probalkoztam volna vele, de szerintem ennel a 3 arnyalatnal, amit birtokolok, nem lesz tobb, mert zavar a szaga:-( Nem tudom eldonteni, hogy alapbol ilyen, vagy egyszeruen csak megromlik 3-5 honap alatt...es csak ez az oka, hogy nem tudom feljebb pontozni.