Best of Beauty 2019

Lencseee

Regisztráció dátuma: 2016. április 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Blue Therapy Fiatalító Szérum

Blue Therapy Fiatalító Szérum
2019. június 24.

Eloszor is, a cosdna szerint a denat.alk. nem a 2. osszetevo...hanem a 4. Nekem ez nem mindegy...es meg illata is van...de valami olyan fenemos puhitja az arcboromet, hogy nagyon gondolkodom, felreteszem mindem nagy tudatos borapolos tudasomat es bizony en elhasznalok teezteles celjabol egy nagy tubussal, most, hogy az ajiba kapott kistubus elfogyott...rajtam valahogy ez nagyon mukodott...szoval, az alkohol es az illatanyag miatt ennek bizony 4nel jobb n.lehet az ertekelese, de megis nagyon huz maga fele, ming egy magnes😂

Chanel Rouge Coco Rúzs

Chanel Rouge Coco Rúzs
2019. június 24.

Egy 428-as tulajdonosa vagyok...azon kivul az erzesen kivul, hogy egy chanel ruzs tulajdonosa lehetek, semmi extra. Szep, szaten fenyu, kellemes viselet, de tartossaga max.kozepes. A teljes ara horror lenne, de a Douglas pontjaim bevaltasa mellett elfogadhato aron kerult a birtokomba, de...en nem ajanlom, mert kb. egy Loreal ruzs szinvonala van...es most tenyleg elnezest, minden chanel ruzs rajongotol. Jo, hogy van, de ez aztan abszolut nem egy musthave darab az en kollekciomban😎

Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate

Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate
2019. június 24.

Nagyon tetszik az allaga nekem, a hatasa meg a boromnek ebben a 30 fokban kifejezetten udit, feltolt es legfokeppen pont eleg hidratalast ad, mikozben pillanatok alatt felszivodik. Szamomra tokeletes konnyu hidratalo valasztas ez erre a nyarra. A kis kiszereles elhasznalasat kovetoen Muller szombaton megvettem a nagy kiszerelest is.