Lencseee

Regisztráció dátuma: 2016. április 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Bondi Sands SPF50+ Illatmentes Arcpermet

Bondi Sands SPF50+ Illatmentes Arcpermet
2024. július 14.

A mérete szuper, táskába dobós, pici. Smink felé nekem nem működött, mert érezhető, nem egy lehelletnyi permet. Arcápolás utáni utolsó lépésnek sem váltja le a megszokott japán fényvédőmet. Ez számomra tipikusan egy olyan permet, mint hasonló társak, testre szuper, vagy a gyerekre, vagy a férjre. Az áráról nem tudok nyilatkozni, mert köszönettel kaptam (tesztelésre). A fényvédő hatása viszont kifogástalan, igaz csak a testwn alkalmazva, mert az arcomon hamar feladtam. Arcravalóként nem tetszik, azonban lehet, hogy a könnyed, fújós fényvédő arcra egy lehetetlen küldetés. (Korábban egy garnierest próbáltam, az sem váltotta be az ígéretét arcra....ezek nekem a "könnyedtől és a sminkre is fújható állagtól messze vannak...)

Clinique Dramatically Different Moisturizing BB Gel + Active Cartridge Concentrate - Fatigue

2024. április 30.

Sokáig halogattam a felbontás, de nem.kellett volna aggódnom, sem a hatás, sem a nagy mennyiség elhasználása miatt. Nagyon könnyen alkalmazkodik a bőröm árnyalatához, kellemes lágy fedés. Nomakeup napokra, nyárra nagy kedvenc lesz. Nem ül be az apró ráncokba, nem kopik, egységesít, ami tartós. Nekem 5csillagos, örülök, hogy van nekem🤩

Miss Dior Rose N'roses

Miss Dior Rose N'roses
2024. március 24.

Renike, akkor egyutt vagyunk nyanyaillat partiak🤣 ez a legszebb rozsaillat, pedig nem ez az en kedvencem, de ebben pompas! kergetem, de hiaba a Douglasban kaptam mintat, az online boltban meg nem lattam, pedig megvennem a kollekciomba.
Update: megvettem egy 50ml-s verziot, aminek mar a vegen jarok. Azt kell monfanom, rajtam ebben a huvos idoben mutatja a legszebb arcat. Akinek a Lancome midnight rose soknak bizonyult, tegyen egy probat ezzel ha rózsás illatot keres;-)