lendvairenata

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 5.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Dior Addict Lacquer Stick

Dior Addict Lacquer Stick
2020. március 2.

A 877-es Turn me Dior árnyalatot vásároltam meg. A szín tökéletes, gyönyörű, elegáns. De mi mást is várnék egy Dior-tól :)
Számomra kicsit puha az állaga, ha nem figyelek, akkor könnyen lehet "túl kenni". Egyetlen csillagot levonok, mert valahogy nekem foltosan kopik.

Dior 5-színű Szemhéjpúder Paletta

Dior 5-színű Szemhéjpúder Paletta
2020. február 9.

A cuir cannage paletta van meg nekem, itt vásároltam a krémmánián.
Őszintén szólva egyelőre nem igazán tudunk összeszokni. A paletta színei ránézésre gyönyörűek, a csomagolás hozza a Dior luxusát, de amikor használni kezdem... nos, olyan jellegtelenné válik a szemhéjfesték. Felkenve egyáltalán nem hozza azokat a színeket, az állag sem az igazi és őszintén szólva még egyszer sem sikerült olyan szépen összedolgozott szemsminket készíteni, mint pl a Kryolan korongjaival.
Nem akarom leírni, adok még neki 1 hónapot, de az az igazság, hogy még úgyis, hogy itt vettem, kedvezőbb áron, mint a boltban lett volna, savanyú a szőlő... :( Egyelőre 2 pont, meglátjuk, hogy 1 hónap múlva hogy áll majd a kapcsolatunk.

PaulMoise The Eyeshadow Palette

PaulMoise The Eyeshadow Palette
2020. február 9.

A paletta csupa kellemes és egyben izgalmas színnel rendelkezik.
Kicsit porol, potyog, az ecset sokat vesz fel az állaga miatt, de mondjuk ez engem egyáltalán nem zavar, tudom, hogy ilyen, ennek megfelelően használom.
Valóban igen pigmentált, így óvatosan kell vele bánni felvitelkor, viszont az összemosáskor kicsit mintha elveszítenék a színek önmagukat és kicsit jellegtelenné válnak. Egyelőre barátkozunk egymással emiatt, próbálgatom primerrel, anélkül.
Alapvetően elégedett vagyok vele, nem érzek bosszúságot a vásárlás miatt egyáltalán, de az, hogy szerelem paletta lesz e, az majd kiderül.
Még visszajövök egy udate-re 1 hónap múlva.